Neohodnoceno

VOOPOO Drag X PnP-X Pod Kit - 18650 - 80W (Knight Chestnut)

Výkonná Pod elektronická cigareta s celkovým výkonem až 5-80W, inovativní Pod Cartridge Voopoo PnP-X s objemem až 5ml, TFT displej, slot pro baterii typu 18650, USB-C nabíjení, režimy VW RBA, Smart, 2x žhavící hlava PnP-VM1 a PnP-VM6 v SETU. Výrobce VooPoo, barva Shield Gold (Zlatá).
Položka byla vyprodána…
Není skladem
Kód: 997570
Značka: VOOPOO
949 Kč
Kategorie: Elektronické cigarety VooPoo Drag X PnP-X
Hmotnost: 0.001 kg
Barva: Hnědá
Celková délka: 120 - 130mm
Celková šířka: 30 - 40mm
Celková tloušťka: 20 - 30mm
Displej: Ano
Druh napájení: Vyměnitelná baterie
Kapacita baterie [mAh]: Není součástí
Kapacita e-liquidu [ml]: 5 - 6ml
Možnosti nabíjení: USB-C
Náustek: Kulatý
Pokročilé režimy: Nast. výkon (VW, VV)
Styl potahování: DL (Přímé do plic)
Typ baterie: 18650
Výkon (W): 60 - 80W
Závit baterie: Speciální (POD, aj)
Položka byla vyprodána…

Mezi uživateli velmi oblíbená elektronická cigareta Voopoo Drag X se konečně dočkala svého nástupce a přichází tak inovativní VooPoo Drag X PnP-X. Stejně jako svůj předchůdce nabízí jednoduché používání, avšak zároveň nabízí všechny přednosti sub-ohm vapingu. Tato, po všech směrech vylepšená sada v sobě kombinuje jednoduchost, která je výsadou téměř všech pod zařízení, avšak s výkonem nízkoodporového vapování. VooPoo Drag X PnP-X je k dispozici v nových 5-ti nádherných estetických barevných variantách a disponuje slotem pro jednu vyměnitelnou baterii typu 18650. (Není součástí balení).

Tato vylepšená verze, která je štíhlejší a lehčí než předchozí sada Drag X, je vybavena barevným 0.96” TFT displejem s přehledným zobrazením menu. Ani u tohoto modelu se nemusíte starat o výběr nejlepšího výkonu pro vaši spirálku, Drag X to udělá za Vás. Je to díky funkci Wattage Matching, která vám umožní zažít pokaždé ten nejlepší požitek, ať u použijete kteroukoliv PnP žhavící hlavu. Tato funkce ovšem nic nemění na tom, že samotný výkon elektronické cigarety si můžete nastavit sami dle svých představ, a to v rozmezí 5 - 80W, což umožňuje použití nízkoodporových spirál, které jsou vhodné pro přímý styl potahování, známého jako DL. To však vůbec neznamená, že Drag X nelze použít také pro klasický styl MTL (klasické potahování), který má stále v oblibě velká spousta uživatelů, záleží jen na Vás, jakou PnP žhavící hlavu zvolíte. Pro ortodoxní zastánce MTL vapingu je rovněž k dostání MTL cartridge jako volitelné kompatibilní příslušenství.

Samotný Grip Drag X je vyroben z kvalitní zinkové slitiny. Na zadním panelu se nachází kůže, která je velmi pěkným designovým a na omak příjemným doplňkem. Srdcem modu Drag X je zbrusu nový chipset GENE.TT, se kterým dokáže tato cigareta dosáhnout například okamžitého náběhu žhavení, a to neuvěřitelnou rychlostí 0,001s. Voopoo Drag X dále disponuje řadu bezpečnostních prvků, jakými jsou například ochrana proti zkratu, přebití, vypnutí žhavení při dlouhém nechtěném stisku 10s, ochrana proti přehřátí aj. Díky tomuto chipsetu a režimu SMART, si Drag X také dokáže sám nastavit ideální výstupní výkon v závislosti na použité žhavící hlavě. Můžete tedy používat více pod cartridgí s jinými parametry žhavící hlavy, a systém si sám nastaví ideální parametry, které si mimo jiné pamatuje i z předchozího nastavení, při posledním použití dané cartridge.

Na boční straně gripu nalezneme přehledný a barevný 0.96” TFT displej, na kterém nalezneme všechny potřebné údaje, a zároveň možnost nastavení samotných parametrů pro vapování. Vybírat můžeme ze dvou základních režimů VW a RBA. Voopoo Drag X také disponuje režimy způsobu potahování, a to buďto automatickém, nebo manuálním. Sami si tak zvolíte, jestli chcete při potahování mačkat tlačítko, nebo dáte přednost plně automatickému sepnutí při potažení.  Drag X, stejně jako předchozí verze obsahuje mód Score Ranking, který Vám dovolí odemykání nové úrovně, podle velikosti a délky každého potahu. Pro ty, kteří vyžadují kontrolu nad samotným vapováním, je připravena možnost kontroly počtu potahů. Samozřejmostí zobrazení displeje jsou pak ukazatele aktuálního stavu nabití baterie, aktuálně nastavený výkon VW, aktuálně použitý odpor žhavící hlavy, případně délka potahu. Veškerá nastavení jsou jednoduchá a provádí se třemi tlačítky, z nichž jedno velké nad displejem zároveň slouží jako aktivační při samotném potažení. Dvěma menšími pak nastavujeme samotný výkon elektronické cigarety v rozmezí 5-60W.

Největší inovací je však zcela nový, přepracovaný Pod tank PnP-X. Nový systém Airflow umožňuje zvýšenou produkci páry pro skutečné DL (Direct To Lung) potahování s přidanou možností snížení nebo zvýšení airflow pro těsné nebo volné šlukování. Díky vrchnímu plnění je doplňování hračkou, nebudete muset rozebírat tank ani jej vyndávat ze zařízení, abyste jej naplnili až 5 ml e-liquidu. Osadit jej lze opravdu širokou plejádou žhavících hlav, nesoucí označení Voopoo PnP a se způsobem použití, jak pro DL (přímé potahování do plic), tak MTL (klasické šlukování), a také třeba speciální PnP RBA, kde si můžete vyrobit i vlastní spirálku. Tento PnP-X Pod tank je plně kompatibilní s pod elektronickými cigaretami VooPoo Drag S a Woopoo Drag 2 Refresh, a je pravděpodobné, že výrobce přijde i s dalšími modely. Má to nespornou výhodu v tom, že si můžeme zvolit sami velikost základního gripu s baterií pro různé příležitosti. V tomto setu naleznete hned dvě žhavící hlavy PnP-VM6 s odporem 0,15 Ω a PnP-VM1 s odporem 0,3 Ω. První z nich je osazena mesh spirálkou a nejlepší podání chutí dosahuje při výkonu 60-80 W. Druhá pak disponuje rovněž mesh spirálkou a nejlepších hodnot dosáhnete při výkonu 32-40 W. Obě tyto žhavící hlavy jsou primárně určeny pro přímé potahování do plic (DL). Pro obě tyto hlavy doporučujeme zvolit e-liquid s vyšším podílem VG, například VG70 / PG30. Dobrou zprávou je také kompatibilita s předchozími modely PnP cartridgí, což opět rozšiřuje možnosti použití.

O nabíjení VOOPOO Drag X PnP-X se postará moderní USB-C konektor, umístěný na spodní boční části pod ovládacími tlačítky a TFT displejem. Nabíjet tak lze nejen rychleji, ale už také nemusíme řešit, kterým směrem konektor zapojit. Jde totiž zapojit oběma směry. K zapnutí a vypnutí zařízení dochází dnes již klasickým 5-ti klikem na hlavní tlačítko. Stiskem hlavního tlačítka spolu s horním menším, můžete cigaretu pohodlně uzamknout, pokud jí nosíte například v kapse. Samotný mod je uživatelsky velmi přívětivý a naprosto skvěle padne do ruky. Nabízí velmi solidní výkon až 60 W, což v kombinaci s dobře zvolenou žhavící hlavou zaručuje tvorbu velmi hustého dýmu a uspokojí tak tedy i nejnáročnější uživatele elektronických cigaret.

 


Klíčové vlastnosti

 • Velký a přehledný 0,96“ TFT displej
 • Výkon až 5W - 80W
 • Slot na baterie 18650
 • Rychlé USB-C nabíjení
 • Pod Cartridge PnP-X Pod
 • Kompatibilní s Cartridgemi PnP
 • Režimy Smart, RBA, VW

VooPoo Drag Drag X PnP-X

Zbrusu nová sada Pod elektronické cigarety nesoucí označení VooPoo Drag X PnP-X nabízí jednoduché používání, avšak zároveň nabízí všechny přednosti sub-ohm vapingu. Tato, po všech směrech vylepšená sada v sobě kombinuje jednoduchost, která je výsadou téměř všech pod zařízení, avšak s výkonem nízkoodporového vapování.

 

voopoo-drag-s-pnp-x-kit-2800mah-banner

Slot pro baterii typu 18650

VooPoo Drag X PnP-X je k dispozici v nových 5-ti nádherných estetických barevných variantách a disponuje slotem pro jednu vyměnitelnou baterii typu 18650. (Není součástí balení).

voopoo-drag-x-pnp-x-kit-18650-80w-baterie

voopoo-drag-s-pnp-x-kit-2800mah-displej

Velký 0,96“ TFT displej

Celé cigaretě dominuje na čelní straně vystouplý uživatelský ovládací panel, který se po designové stránce opravdu velmi povedl. Na jedné straně nemůžeme přehlédnout opravdu velký a přehledný displej, na kterém jsou zobrazeny veškeré aktuální údaje o vapování, na druhé straně pak opravdu povedené hlavní ovládací tlačítko, které má prohloubený tvar pro lepší ovládání a slouží primárně jako ovládání samotného žhavení, ale také pro dílčí ovládání, uzamčení, zapnutí a vypnutí e-cigarety.


Inovativní Airflow

Vylepšení se ovšem dočkal především také Pod tank PnP-X. Nový systém Airflow umožňuje zvýšenou produkci páry pro skutečné DL (Direct To Lung) potahování s přidanou možností snížení nebo zvýšení airflow pro těsné nebo volné šlukování. Díky vrchnímu plnění je doplňování hračkou, nebudete muset rozebírat tank ani jej vyndávat ze zařízení, abyste jej naplnili až 5 ml e-liquidu.

voopoo-drag-s-pnp-x-kit-2800mah-airflow

voopoo-drag-s-pnp-x-kit-2800mah-pnp-coils

Široká podpora žhavících hlav PnP

Pod tank PnP-X lze osadit širokou plejádou žhavících hlav, nesoucí označení Voopoo PnP a se způsobem použití, jak pro DL (přímé potahování do plic), tak MTL (klasické šlukování), a také třeba speciální PnP RBA, kde si můžete vyrobit i vlastní spirálku. Tento PnP-X Pod tank je plně kompatibilní s pod elektronickými cigaretami VooPoo Drag X a Woopoo Drag 2 Refresh, a je pravděpodobné, že výrobce přijde i s dalšími modely. V tomto setu naleznete hned dvě žhavící hlavy PnP-VM5 s odporem 0,2 Ω a PnP-VM1 s odporem 0,3 Ω. První z nich je osazena mesh spirálkou a nejlepší podání chutí dosahuje při výkonu 40-60 W. Druhá pak disponuje rovněž mesh spirálkou a nejlepších hodnot dosáhnete při výkonu 32-40 W. Obě tyto žhavící hlavy jsou primárně určeny pro přímé potahování do plic (DL). Dobrou zprávou je také kompatibilita s předchozími modely PnP cartridgí, což opět rozšiřuje možnosti použití.


Ještě jednodušší plnění

Díky vrchnímu plnění je doplňování hračkou, nebudete muset rozebírat tank ani jej vyndávat ze zařízení, abyste jej naplnili až 5 ml e-liquidu.

voopoo-drag-s-pnp-x-kit-2800mah-plneni

 

Parametry a specifikace Voopoo Drag X PnP-X


Typové zařazení Voopoo Drag X PnP-X

Rozměry 127,5mm x 32,5mm x 28mm

Rozsah výstupního výkonu 5W - 60W

Rozsah výstupního napětí 3,2V – 4,2V

Podporovaný odpor 0,1Ω - 3Ω

Displej 0,96“ TFT

Baterie Slot pro baterii 18650 min.20A. (Není součástí).

Parametry nabíjení USB-C, 5V/2,5A

Režimy Smart, RBA VW

Materiál Zinková slitina, kůže

Závit Magnetický Pod

Barva Knight Chestnut (Hnědá)

 

Parametry a specifikace Pod Cartridge PnP-X Pod


Typové zařazení Voopoo PnP-X Pod

Průměr -

Délka -

Objem 5 ml

Materiál Nerezová ocel, PCTG

Závit (uchycení) Magnetický (lze rozšířit o základnu 510)

Podpora žhavících hlav Voopoo PnP VM1-VM6, TM1, TM2, TR1, PnP RBA

Náustek (Driptip) Kulatý, typ 510

Barva Black (Černá)

 

VooPoo Drag S vs. Drag X

Samotný Grip Drag S i Drax X je vyroben z kvalitní zinkové slitiny. Na zadním panelu se nachází kůže, která je velmi pěkným designovým a na omak příjemným doplňkem. Srdcem modu je zbrusu nový chipset GENE.TT, se kterým dokáže tato cigareta dosáhnout například okamžitého náběhu žhavení, a to neuvěřitelnou rychlostí 0,001s. Mod dále disponuje řadu bezpečnostních prvků, jakými jsou například ochrana proti zkratu, přebití, vypnutí žhavení při dlouhém nechtěném stisku 10s, ochrana proti přehřátí aj. Díky tomuto chipsetu a režimu SMART, si MOD také dokáže sám nastavit ideální výstupní výkon v závislosti na použité žhavící hlavě. Můžete tedy používat více pod cartridgí s jinými parametry žhavící hlavy, a systém si sám nastaví ideální parametry, které si mimo jiné pamatuje i z předchozího nastavení, při posledním použití dané cartridge. Voopoo Drag X lze oproti verzi S osadit vlastní vyměnitelnou baterií typu 18650, Drag X rovněž disponuje vyšším výkonem, a to v rozmezí 5-80W.

 

voopoo-drag-s-pnp-x-kit-2800mah-porovnani

 

Obsah balení

 • 1x Elektronická Pod cigareta VooPoo Drag X
 • 1x Pod Cartridge Voopoo PnP-X Pod
 • 1x Žhavící hlava PnP-VM1 (0,3Ω)
 • 1x Žhavící hlava PnP-VM6 (0,15Ω)
 • 1x Nabíjecí USB-C kabel
 • 1x Návod k použití

 


 

Kompatibilní příslušenství

 • Kompatibilní žhavící hlavy Voopoo PnP naleznete zde
 • Kompatibilní Cartridge typu PnP-X naleznete zde
 • Kompatibilní Cartridge typu PnP naleznete zde
 • Kompatibilní baterie typu 18650 naleznete zde

 


Produktové video: Voopoo Drag X PnP-X

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

VOOPOO

Od svého založení VOOPOO věří v sílu technologie, která může lidem přinést potěšení a zdravý životní styl. Společnost VOOPOO se proto snaží prosazovat a rozvíjet technologie a přispívat tak k podpoře kvality života lidské společnosti. Ve VOOPOO vždy vytváříme produkty vysoké kvality s vynikající technologií, módním vzhledem a profesionálním servisem, abychom vyhověli potřebám uživatelů s nejlepší zkušeností s výrobky.

VOOPOO