Neohodnoceno

Zeus Juice BOLT Salt - E-liquid - Iced Berries - 10ml - 20mg

Další z velmi oblíbených příchutí řady Bolt. Lahodná směs bobulovitých plodů je zde spojena se senzačně chladivým mentolem, který dodává finální finesu lákavému celodennímu chladivému vapu. E-liquid s nikotinovou solí (Nic.Salt) s poměrem PG 50%, VG 50%, vhodný pro MTL styl vapování a oblíbené Pod systémy. Obsah nikotinu (Nic.Salt) 20mg, objem 10ml. Značka Zeus Juice, řada BOLT. Vyrobeno ve Velké Británii.
Skladem (>5 ks)
Kód: 640516681623
Značka: Zeus Juice
139 Kč
Kategorie: E-liquidy Zeus Juice BOLT 20mg
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.001 kg
Příchuť: Mentol, Bobule
Celkový objem: 10 ml
Druh příchutě: Ovocné, Chladivé
Obsah nikotinu: 20mg
Poměr PG / VG: PG 50 / VG 50
Základní vlastnosti: E-liquid
Zeus Juice BOLT Salt - E-liquid - Iced Berries - 10ml - 20mg, produktový obrázek.
Sleva 2 až 10% po registraci

Prvotřídní prémiový e-liquid výrobce Zeus Juice, vhodný především pro MTL styl vapování a pro oblíbené Pod systémy.

"Další z velmi oblíbených příchutí řady Bolt. Lahodná směs bobulovitých plodů je zde spojena se senzačně chladivým mentolem, který dodává finální finesu lákavému celodennímu chladivému vapu."

Společnost Zeus Juice přichází se zbrusu novými salt-nikotinovými e-liquidy. Jedná se o jediněčné série ZEUS, Proper Vape a BOLT, které nabízí vyvážený poměr ceny a kvality. Všechny tyto hotové e-liquidy jsou dodávány v 10ml lahvičkách, které obsahují 20, 10 a 5mg nikotinu.

Zakladatel Paul Curtis založil firmu Zeus Juice už v roce 2011 ve své birminghamské kuchyni. Paul, původním povoláním bookmaker, se rozhodl vstoupit do tohoto náročného odvětví podnikání, když jeho ženě Sam diagnostikovali rakovinu a on věděl, že je nejvyšší čas přestat s kouřením klasických cigaret. Po vyzkoušení všech alternativ se Paul obrátil k samotným náplním do elektronických cigaret a frustrován nedostatkem chutných, silných a věrných příchutí, vhodných pro celodenní vapování se rozhodl vytvořit své vlastní. Ve snaze o dokonalost, která mu byla vždy vlastní Paul navrhl a vyvinul e-liquidy mimořádné kvality, které se téměř okamžitě dostaly do povědomí široké komunity uživatelů elektronických cigaret. V roce 2014, aby došlo k uspokojení rostoucí poptávky, zakoupil Paul výrobní zařízení, přestěhoval se do speciálně upravené výrobní haly a zaregistroval firmu Zeus Juice UK Ltd., jejíž název je odvozený od Paulovi velké lásky a zájmu o řeckou mytologii.

"Od té doby Zeus Juice stojí hrdě na vrcholu Olympu a dodává vaperům nadpozemskou sílu, aby se dokázali odvrátit od klasického kouření. Obrázek každé lahvičky poskytuje okno k zázrakům, které se nachází uvnitř, z nichž každý je reprezentován svým vlastním božstvem. Každá příchuť má hlubokou symboliku a vypráví příběh, stejně jako má svůj příběh každý vaper na své vlastní cestě k vítězství..."

Samotná výroba e-liquidů Zeus Juice probíhá ve Velké Británii v laboratořích, které splňují veškerá striktní nařízení a za neustálého dohledu jsou používány pouze ty nejlepší a nejkvalitnější dostupné suroviny. Jen takto může být s jistotou zaručen dokonalý výsledný produkt, který splňuje veškerá očekávání. Právě díky silnému důrazu na pečlivou výrobní kvalitu, odděluje tento postup kvalitní příchutě od těch průměrných. Všechny e-liquidy Zeus Juice jsou testovány akreditovanou laboratoří a jsou v souladu s požadavky EU.

Oproti běžnému nikotinu u klasických e-liquidů nabízí náplně s nikotinovou solí hned několik výhod. Zatímco klasické e-liquidy mají silnější hit, který vám brání v inhalaci většího množství nikotinu, nikotinové soli dávají při stejné síle nikotinu mnohem slabší hit. V jednom potahu je tak možné do těla dostat větší dávku nikotinu, která bude pocitově podobná klasickým cigaretám. Odpadá tak nutnost nepřetržitého potahování e-cigarety a i s menšími pod systémy je možné bez problému uspokojit touhu po nikotinu.

Vzhledem k tomu, že náplně s nikotinovou solí jsou určené především pro menší e-cigarety a pro MTL styl potahování (pusa-plíce), Zeus Juice přichází s poměrem 50VG / 50PG. Nabízí tak vyvážený poměr produkce páry a podání chuti. Tyto náplně jsou tak ideální pro dnes velmi oblíbené Pod systémy.


Klíčové vlastnosti

  • Vyrobeno ve Velké Británii
  • Dokonale věrné podání chuti dle předlohy
  • 10ml balení
  • Obsahuje nikotinovou sůl
  • Prémiová kvalita

Zeus Juice BOLT

Bolt je série ovocných a sladkých příchutí. Příchutě jsou bohaté a aromatické. Série Bolt je vhodná pro vapery, kteří bohaté a aromatické chutě.

E-liquidy Zeus Juice BOLT.

Prvotřídní prémiová kvalita

Série e-liquidů Proper Vape, Bolt a Zeus nabízí širokou škálu chutí, které uspokojí potřeby všech vaperů. Série Proper Vape je vhodná pro všechny, kteří hledají kvalitní a osvědčené příchutě. Série Bolt je vhodná pro vapery, kteří hledají bohaté a aromatické chutě. Série Zeus je vhodná pro vapery, kteří hledají jedinečné a nezapomenutelné příchutě. Produkty společnosti Zeus Juice se pravidelně umísťují na předních příčkách v hodnocení na prestižních akcích, jakými jsou například World Vape Show v Dubaji, nebo prestižních magazínech Vapouround aj.

E-liquidy Zeus Juice Proper Vape, Bolt a ZEUS.

 

Parametry a specifikace e-liquidů Zeus Juice BOLT


Typové zařazení Hotový e-liquid (Nic. Salt)

Země původu Velká Británie (GB)

Balení 10ml lahvička s kapátkem

Obsah nikotinu (nikotinové soli) 20mg

Poměr PG/VG 50/50

Název příchutě Iced Berries

Příchuť (Aroma) Mentol, Bobule

  

Obsah balení

  • 1x balení e-liquidu uvedených parametrů.

 

Série e-liquidů ZEUS Juice

  • E-liquidy Zeus Juice řady Proper Vape naleznete zde
  • E-liquidy Zeus Juice řady BOLT naleznete zde
  • E-liquidy Zeus Juice řady ZEUS naleznete zde

 

Produktové video: Jak probíhá výroba produktů Zeus Juice

Produktové video: Zeus Juice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: