1 hodnocení

VOOPOO Drag Nano 2 - Elektronická cigareta - 800mAh (Classic Black)

Kompaktní designová Pod elektronická cigareta vhodná pro MTL vapování s integrovanou baterií o kapacitě 800mAh s možností 3-stupňového nastavení výkonu. Rychlé USB-C nabíjení, 2x Pod Cartridge Drag Nano 2 o objemu 2ml s odpory 0,8 a 1,2ohm v Setu, Cartridge je plně kompatibilní s Voopoo Vinci. Výrobce VooPoo, barevné provedení Classic Red, červená.
Skladem (>5 ks)
Kód: 997717
Značka: VOOPOO
699 Kč
Kategorie: Elektronické cigarety VooPoo Drag Nano 2
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.001 kg
VOOPOO Drag Nano 2 - Elektronická cigareta - 800mAh (Classic Black), produktový obrázek.
Sleva 2 až 10% po registraci

VooPoo Drag Nano 2 je jedním z nejmenších a nejjednodušších modelů elektronických cigaret na trhu. Je tak ideálním zařízením pro všechny uživatele elektronických cigaret, od začátečníků až po pokročilé vapery, kteří vyžadují v konkrétních situacích kompaktní řešení v podobě menší elektronické cigarety. Elektronická cigareta Drag Nano 2 je vybavena vestavěnou baterii o celkové kapacitě 800mAh, která je navržena tak, aby její výdrž v kombinaci s precizně navrženými Pod cartridgemi byla co nejdelší, a vy tak nebudete muset svou e-cigaretu tak často nabíjet.

Tyto Pod Cartridge, nesoucí stejné označení Drag Nano 2 naleznete v balení hned dvě, a to konkrétně s odpory 0,8ohm a 1,2ohm. Obě tyto varianty jsou primárně určeny, stejně jako celé zařízení pro MTL styl vapování s tím, že žhavící hlava s odporem 0,8ohm nabízí volnější RDL MTL potah a naopak žhavící hlava s odporem 1,2ohm pak nabídne utaženější MTL potah, který je velmi blízký stylu potahování, jaký znáte u klasických cigaret. Další velkou předností Pod elektronické cigarety Drag Nano 2 je kompatibilita s oblíbenými Cartridgemi VooPoo Vinci. Plnění e-liquidem je velmi jednoduché, kdy stačí sejmout náustek z Cartridge, pod kterým se ukrývá silikonová zátka uzavírající samotný plnící otvor.

Drag Nano 2, jako jedna z mála kompaktních Pod elektronických cigaret nabízí možnost regulace výkonu, a to v rozmezí 8 - 20W. Na boční straně cigarety najdete plynulý posuvník Infinite Airflow System, který slouží pro upravení přísunu vzduchu přesně podle vašich představ. Na stejné straně pak naleznete 3 LED diody a jedno ovládací tlačítko. LED diody vás upozorňují nejen na zbývající stav baterie, ale zobrazují i momentálně nastavený mód výkonu. Drag Nano 2 disponuje hned třemi nastavitelnými výkonnostními stupni, a to minimální, střední a maximální výkon. Je tedy jen na Vás, kterému dáte přednost. Samotná cigareta je vybavena Gene čipem, který se postará o okamžité spuštění žhavení, bez jakékoliv prodlevy a nabídne mnoho ochranných prvků.

Díky funkci automatického žhavení při potažení a jednoduchého plnění je tak používání elektronické cigarety velmi snadné. Součástí balení je také odolná šňůrka s řetízkem pro používání soupravy na cestách


Klíčové vlastnosti

 • Elektronická cigareta pro MTL styl vapování
 • Nastavitelný výkon až 8W - 20W
 • Vestavná baterie 800mAh
 • Rychlé USB-C nabíjení
 • 2x Pod Cartridge v SETU
 • Kompatibilní s Pod Cartridgemi Voopoo Vinci
 • LED indikace výkonu a stavu nabití

VooPoo Drag Nano 2

VooPoo Drag Nano 2 je jedním z nejmenších a nejjednodušších modelů elektronických cigaret na trhu. Je tak ideálním zařízením pro všechny uživatele elektronických cigaret, od začátečníků až po pokročilé vapery, kteří vyžadují v konkrétních situacích kompaktní řešení v podobě menší elektronické cigarety.

 

voopoo-drag-nano-2-kit-pod-elektronicka-cigareta-banner

Gene Chip

Samotná cigareta je vybavena Gene čipem, který se postará o okamžité spuštění žhavení, bez jakékoliv prodlevy a nabídne mnoho ochranných prvků, jakými jsou například ochrana proti přebití a podbití, ochrana proti zkratu, nebo také ochrana proti překročení maximálního výkonu.

voopoo-drag-nano-2-kit-pod-elektronicka-cigareta-gene-chip

voopoo-drag-nano-2-kit-pod-elektronicka-cigareta-airflow

Infinite Airflow System

Na boční straně cigarety najdete plynulý posuvník Infinite Airflow System, který slouží pro upravení přísunu vzduchu přesně podle vašich představ.


LED indikace

Na stejné straně pak naleznete 3 LED diody a jedno ovládací tlačítko. LED diody vás upozorňují nejen na zbývající stav baterie, ale zobrazují i momentálně nastavený mód výkonu. Drag Nano 2 disponuje hned třemi nastavitelnými výkonnostními stupni, a to minimální, střední a maximální výkon. Je tedy jen na Vás, kterému dáte přednost.

voopoo-drag-nano-2-kit-pod-elektronicka-cigareta-led-indikace

voopoo-drag-nano-2-kit-pod-elektronicka-cigareta-plneni

Jednoduché plnění

Plnění e-liquidem je velmi jednoduché, kdy stačí sejmout náustek z Cartridge, pod kterým se ukrývá silikonová zátka uzavírající samotný plnící otvor. Další velkou předností Pod elektronické cigarety Drag Nano 2 je kompatibilita s oblíbenými Cartridgemi VooPoo Vinci.


MTL vs. RDL MTL

Tyto Pod Cartridge, nesoucí stejné označení Drag Nano 2 naleznete v balení hned dvě, a to konkrétně s odpory 0,8ohm a 1,2ohm. Obě tyto varianty jsou primárně určeny, stejně jako celé zařízení pro MTL styl vapování s tím, že žhavící hlava s odporem 0,8ohm nabízí volnější RDL MTL potah a naopak žhavící hlava s odporem 1,2ohm pak nabídne utaženější MTL potah, který je velmi blízký stylu potahování, jaký znáte u klasických cigaret.

voopoo-drag-nano-2-kit-pod-elektronicka-cigareta-cartridge

 

Parametry a specifikace Voopoo Drag Nano 2


Typové zařazení Voopoo Drag Nano 2

Rozměry 72mm x 44mm x 14,2mm

Rozsah výstupního výkonu 8W - 20W

Rozsah výstupního napětí 3,2V – 4,2V

Podporovaný odpor 0,1Ω - 3Ω

Displej NE (LED indikace)

Baterie Vestavná 800mAh

Parametry nabíjení USB-C, 5V/2A

Režimy VW

Materiál Zinková slitina

Závit Magnetický Pod

Barva Classic Black (Černá)

 

Parametry a specifikace Pod Cartridge Drag Nano 2


Typové zařazení Voopoo Drag Nano 2

Objem 2 ml

Materiál PCTG

Závit (uchycení) Magnetický (kompatibilní s Voopoo Vinci)

Možnost výměny žhavící hlavy Ne

Náustek (Driptip) Placatý

Odpor 0,8ohm + 1,2ohm

 

voopoo-drag-nano-2-kit-pod-elektronicka-cigareta-retizek

Kompaktní cigareta pro všechny

Díky funkci automatického žhavení při potažení a jednoduchého plnění je tak používání elektronické cigarety velmi snadné. Součástí balení je také odolná šňůrka s řetízkem pro používání soupravy na cestách


 

Obsah balení

 • 1x Elektronická Pod cigareta Voopoo Drag Nano 2
 • 1x Pod Cartridge Voopoo Drag Nano 2 0,8ohm
 • 1x Pod Cartridge Voopoo Drag Nano 2 1,2ohm
 • 1x Nabíjecí USB-C kabel
 • 1x Návod k použití

 


 

Kompatibilní příslušenství

 • Kompatibilní Pod Cartridge Voopoo Drag Nano 2 naleznete zde
 • Kompatibilní Cartridge Voopoo Vinci naleznete zde

 


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

VOOPOO

Od svého založení VOOPOO věří v sílu technologie, která může lidem přinést potěšení a zdravý životní styl. Společnost VOOPOO se proto snaží prosazovat a rozvíjet technologie a přispívat tak k podpoře kvality života lidské společnosti. Ve VOOPOO vždy vytváříme produkty vysoké kvality s vynikající technologií, módním vzhledem a profesionálním servisem, abychom vyhověli potřebám uživatelů s nejlepší zkušeností s výrobky.

VOOPOO