1 hodnocení

E-Liquid Shot - Booster - 50/50 - 6mg - 5x10ml

Nikotinový booster, určený pro míchání a výrobu vlastních e-liquidů. Poměr PG/VG 50/50. Obsah nikotinu 6mg/1ml. Výhodné balení 5x10 ml. Vyrobeno v Německu.
Skladem (>5 ks)
Kód: 4260602628309
Značka: E-Liquid Shot
115 Kč
Kategorie: Nikotinové báze (Boostery) - E-liquid Shot
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.001 kg
Celkový objem: 5 x 10 ml
Obsah nikotinu: 6mg
Poměr PG / VG: PG 50 / VG 50
Styl potahování: MTL (Klasické šlukování)
Základní vlastnosti: Nikotinový Booster
E-Liquid Shot - Booster - 50/50 - 6mg - 5x10ml
Sleva 2 až 10% po registraci

Booster báze E-liquid Shot je nijak neochucená základní složka určená pro posílení základního obsahu nikotinu v e-liquidu. Vhodná především pro výrobu vlastních náplní. Booster báze E-liquid Shot je nabízena v několika provedeních, které se liší jak množstvím obsaženého nikotinu, tak různými poměry základních složek PG a VG, které určují výslednou dýmivost při zahřátí v atomizéru. Obecně platí, že čím vyšší podíl složky VG báze obsahuje, tím je dosaženo větší produkce páry při vapování a naopak u nižšího obsahu VG je dosaženo o něco nižší produkce, avšak většího hitu. Dále je potřeba vzít v úvahu, jakému druhu vapování dáváte přednost, zda MTL stylu vapování, které se podobá kouření klasických cigaret, kdy potáhnete páru nejdříve do úst a následně do plic. Tomuto stylu vyhovují základní báze obsahující spíše vyvážený poměr PG a VG, kdy obsah VG zpravidla neobsahuje vyšší podíl, než 60% (spíše však 50%). Naopak, pokud jste zastánci dnes velmi oblíbeného DL stylu vapování, kdy potažení probíhá tzv. přímo do plic, bez zastávky v ústech, pak je ideální volit bázi s obsahem VG 60% a vyšším. Nejpoužívanější poměr pro DL styl vapování je pak 70/30 VG/PG. 

Jak již bylo zmíněno, jedná se o základní nikotinové booster báze, které jsou bez chuti. K samotnému použití je tedy potřeba tuto základní bázi ochutit vhodnou příchutí určenou k míchání vlastních e-liquidů. Tady je nabídka opravdu velmi rozmanitá a záleží tak pouze na vás, které příchuti dáte přednost. Poslední možnost je také použití čistě beznikotinových bází, které se oproti nikotinovým boosterům liší pouze tím, že žádný nikotin neobsahují, ale opět nabízejí různé poměry PG a VG a rovněž je potřeba tyto báze pro výsledné vapování dochutit vhodnou příchutí.

Jak si takový výsledný e-liquid v domácích podmínkách připravit, kolik zvolit booster báze dle vašich priorit, jaké množství příchutě zvolit? To vše se dozvíte níže odkazem do naší přehledné a jednoduché kalkulačky, která vám tuto výrobu velmi zjednodušší.

Moderní výrobní technologie zpracování a použité suroviny nejvyšší kvality garantují vysokou kvalitu bází a boosterů E-liquid Shot. Všechny námi nabízené báze a boostery E-liquid Shot jsou testovány podle platných norem EU. Nikotinové i beznikotinové báze výrobce E-liquid Shot jsou vhodné pro běžné vapování, cloud chasing i výkonné nízkoodporové e-cigarety a mody. Základní báze a nikotinové boostery E-liquid Shot jsou vyráběny v Německu a splňují všechny přísné podmínky pro uvádění na český trh.

Základní orientační rozdělení booster bází E-liquid Shot:

E-liquid Shot Booster 50/50 obsahuje 50% VG a 50% PG, díky tomu je vhodný především pro MTL styl vapování, což zajistí získání té nejlepší konzistence a nejlepší výsledné chuti v e-cigaretách s vyšším odporem žhavící hlavy a také v dnes velmi oblíbených Pod zařízeních.
E-liquid Shot Booster 70/30 obsahuje 70% VG a 30% PG, díky tomu je vhodný pro DL styl vapování a pro nízkoodporové e-cigarety používané pro hustou tvorbu páry.
E-liquid Shot Booster NicSalt obsahuje 50% VG a 50% PG, díky tomu je vhodný pro MTL styl vapování, což zajistí získání té nejlepší konzistence a nejlepší výsledné chuti v e-cigaretách s vyšším odporem žhavící hlavy a také v dnes velmi oblíbených Pod zařízeních. SALT (Nic.Salt) jsou náplně obsahující místo klasického nikotinu tzv. nikotinovou sůl, která se od běžných liquidů odlišuje především tím, že má nižší PH, díky čemuž dochází k rychlejší a kvalitnější vstřebatelnosti bez dráždivého pocitu v krku oproti klasickým nikotinovým liquidům.


Klíčové vlastnosti

  • Nikotinová booster báze
  • Výrobce E-liquid Shot
  • Vyrobeno v Německu

 

Parametry a specifikace Booster báze E-liquid Shot


Typové zařazení Nikotinová booster báze

Výrobce E-liquid Shot

Obsah nikotinu 6 mg / 1 ml

Objem náplně 5 x 10 ml

Poměr PG / VG 50PG / 50VG

Příchuť Bez příchutě

 

Výrobce E-liquid Shot

Moderní výrobní technologie zpracování a použité suroviny nejvyšší kvality garantují vysokou kvalitu bází a boosterů E-liquid Shot. Všechny námi nabízené báze a boostery E-liquid Shot jsou testovány podle platných norem EU. Nikotinové i beznikotinové báze výrobce E-liquid Shot jsou vhodné pro běžné vapování, cloud chasing i výkonné nízkoodporové e-cigarety a mody. Základní báze a nikotinové boostery E-liquid Shot jsou vyráběny v Německu a splňují všechny přísné podmínky pro uvádění na český trh.

E-liquid Shot Logo výrobce

 


Kalkulačka pro míchání e-liquidu

Připravili jsme pro vás jednoduchou kalkulačku, pomocí které si zvládne namíchat svůj e-liquid opravdu každý. Stačí zadat pár údajů o výsledném e-liquidu a kalkulačka pro míchání e-liquidu to spočítá za vás. Na míchání vlastního e-liquidu není opravdu nic složitého, je jen potřeba dodržet pár základních věcí, ale výsledek potom stojí za to. Kliknutím banner, nebo zde přejdete k samotné kalkulačce.

 

kalkulacka-pro-michani-vlastnich-e-liquidu

 


  

Obsah balení

  • 1x balení obsahující booster bázi výše uvedených parametrů

 


 

Kompatibilní příslušenství

  • Aromata (příchutě pro míchání) naleznete zde
  • Aromata Shake & Vape příchutě naleznete zde
  • Nikotinové boostery (nikotin) naleznete zde
  • Beznikotinové báze naleznete zde
  • Samostané prázdné lahvičky pro míchání e-liquidů naleznete zde
  • Stříkačky, jehly a pipety pro míchání e-liquidů naleznete zde

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: