Neohodnoceno

Zeus Juice Salt - E-liquid - Athene - 10ml - 20mg

Athene se svou vyváženou ovocnou chutí evokuje dokonalý letní zážitek. Tato příchuť představuje nezaměnitelnou svěžest zralého šťavnatého melounu s čerstvě natrhanými jahodami, které jsou pečlivě smíchány s kyselkavou citrónovou limonádou, která celé chuti dodává svěží citrusový náboj. E-liquid s nikotinovou solí (Nic.Salt) s poměrem PG 50%, VG 50%, vhodný pro MTL styl vapování a oblíbené Pod systémy. Obsah nikotinu (Nic.Salt) 20mg, objem 10ml. Značka Zeus Juice, řada ZEUS. Vyrobeno ve Velké Británii.
Skladem (>5 ks)
Kód: 640516681500
Značka: Zeus Juice
149 Kč
Kategorie: E-liquidy Zeus Juice ZEUS 20mg
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.001 kg
Příchuť: Vodní meloun, Jahoda, Citrón, Limonáda
Celkový objem: 10 ml
Druh příchutě: Ovocné, Nápojové
Obsah nikotinu: 20mg
Poměr PG / VG: PG 50 / VG 50
Základní vlastnosti: E-liquid
Zeus Juice Salt - E-liquid - Athene - 10ml - 20mg, produktový obrázek.
Sleva 2 až 10% po registraci

Prvotřídní prémiový e-liquid výrobce Zeus Juice, vhodný především pro MTL styl vapování a pro oblíbené Pod systémy.

"Athene se svou vyváženou ovocnou chutí evokuje dokonalý letní zážitek. Tato příchuť představuje nezaměnitelnou svěžest zralého šťavnatého melounu s čerstvě natrhanými jahodami, které jsou pečlivě smíchány s kyselkavou citrónovou limonádou, která celé chuti dodává svěží citrusový náboj."

Společnost Zeus Juice přichází se zbrusu novými salt-nikotinovými e-liquidy. Jedná se o jediněčné série ZEUS, Proper Vape a BOLT, které nabízí vyvážený poměr ceny a kvality. Všechny tyto hotové e-liquidy jsou dodávány v 10ml lahvičkách, které obsahují 20, 10 a 5mg nikotinu.

Zakladatel Paul Curtis založil firmu Zeus Juice už v roce 2011 ve své birminghamské kuchyni. Paul, původním povoláním bookmaker, se rozhodl vstoupit do tohoto náročného odvětví podnikání, když jeho ženě Sam diagnostikovali rakovinu a on věděl, že je nejvyšší čas přestat s kouřením klasických cigaret. Po vyzkoušení všech alternativ se Paul obrátil k samotným náplním do elektronických cigaret a frustrován nedostatkem chutných, silných a věrných příchutí, vhodných pro celodenní vapování se rozhodl vytvořit své vlastní. Ve snaze o dokonalost, která mu byla vždy vlastní Paul navrhl a vyvinul e-liquidy mimořádné kvality, které se téměř okamžitě dostaly do povědomí široké komunity uživatelů elektronických cigaret. V roce 2014, aby došlo k uspokojení rostoucí poptávky, zakoupil Paul výrobní zařízení, přestěhoval se do speciálně upravené výrobní haly a zaregistroval firmu Zeus Juice UK Ltd., jejíž název je odvozený od Paulovi velké lásky a zájmu o řeckou mytologii.

"Od té doby Zeus Juice stojí hrdě na vrcholu Olympu a dodává vaperům nadpozemskou sílu, aby se dokázali odvrátit od klasického kouření. Obrázek každé lahvičky poskytuje okno k zázrakům, které se nachází uvnitř, z nichž každý je reprezentován svým vlastním božstvem. Každá příchuť má hlubokou symboliku a vypráví příběh, stejně jako má svůj příběh každý vaper na své vlastní cestě k vítězství..."

Samotná výroba e-liquidů Zeus Juice probíhá ve Velké Británii v laboratořích, které splňují veškerá striktní nařízení a za neustálého dohledu jsou používány pouze ty nejlepší a nejkvalitnější dostupné suroviny. Jen takto může být s jistotou zaručen dokonalý výsledný produkt, který splňuje veškerá očekávání. Právě díky silnému důrazu na pečlivou výrobní kvalitu, odděluje tento postup kvalitní příchutě od těch průměrných. Všechny e-liquidy Zeus Juice jsou testovány akreditovanou laboratoří a jsou v souladu s požadavky EU.

Oproti běžnému nikotinu u klasických e-liquidů nabízí náplně s nikotinovou solí hned několik výhod. Zatímco klasické e-liquidy mají silnější hit, který vám brání v inhalaci většího množství nikotinu, nikotinové soli dávají při stejné síle nikotinu mnohem slabší hit. V jednom potahu je tak možné do těla dostat větší dávku nikotinu, která bude pocitově podobná klasickým cigaretám. Odpadá tak nutnost nepřetržitého potahování e-cigarety a i s menšími pod systémy je možné bez problému uspokojit touhu po nikotinu.

Vzhledem k tomu, že náplně s nikotinovou solí jsou určené především pro menší e-cigarety a pro MTL styl potahování (pusa-plíce), Zeus Juice přichází s poměrem 50VG / 50PG. Nabízí tak vyvážený poměr produkce páry a podání chuti. Tyto náplně jsou tak ideální pro dnes velmi oblíbené Pod systémy.


Klíčové vlastnosti

  • Vyrobeno ve Velké Británii
  • Dokonale věrné podání chuti dle předlohy
  • 10ml balení
  • Obsahuje nikotinovou sůl
  • Prémiová kvalita

Zeus Juice ZEUS

Zeus je série příchutí, které mají vysoce komplexní a bohatou chuť. Příchutě jsou vyrobeny z vysoce kvalitních surovin a nabízejí intenzivní požitek. Série Zeus je vhodná pro vapery, kteří hledají jedinečné a nezapomenutelné příchutě.

E-liquidy Zeus Juice ZEUS.

Prvotřídní prémiová kvalita

Série e-liquidů Proper Vape, Bolt a Zeus nabízí širokou škálu chutí, které uspokojí potřeby všech vaperů. Série Proper Vape je vhodná pro všechny, kteří hledají kvalitní a osvědčené příchutě. Série Bolt je vhodná pro vapery, kteří hledají bohaté a aromatické chutě. Série Zeus je vhodná pro vapery, kteří hledají jedinečné a nezapomenutelné příchutě. Produkty společnosti Zeus Juice se pravidelně umísťují na předních příčkách v hodnocení na prestižních akcích, jakými jsou například World Vape Show v Dubaji, nebo prestižních magazínech Vapouround aj.

E-liquidy Zeus Juice Proper Vape, Bolt a ZEUS.

 

Parametry a specifikace e-liquidů Zeus Juice ZEUS


Typové zařazení Hotový e-liquid (Nic. Salt)

Země původu Velká Británie (GB)

Balení 10ml lahvička s kapátkem

Obsah nikotinu (nikotinové soli) 20mg

Poměr PG/VG 50/50

Název příchutě Athene

Příchuť (Aroma) Jahoda, Citrón, Vodní meloun, Limonáda

  

Obsah balení

  • 1x balení e-liquidu uvedených parametrů.

 

Série e-liquidů ZEUS Juice

  • E-liquidy Zeus Juice řady Proper Vape naleznete zde
  • E-liquidy Zeus Juice řady BOLT naleznete zde
  • E-liquidy Zeus Juice řady ZEUS naleznete zde

 

Produktové video: Jak probíhá výroba produktů Zeus Juice

Produktové video: Zeus Juice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: