Kanger Genitank MEGA NEW Dual Coil Glassomizer (3,8ml) KIT

Značka: Kanger
699 Kč –57 %
Kanger Genitank MEGA NEW Dual Coil Glassomizer  (3,8ml) KIT
699 Kč –57 % 299 Kč
Dostupné do týdne

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada Kanger Genitank MEGA Glassomizer dual coil s kapacitou 3,8 ml a regulací vzduchu. Od běžných echomizérů s pláštěm z plastu se liší tím, že je vyráběný z tvrzeného borosilikátového skla - Pyrexu. Díky tomu nabízí nejlepší chuť liquidu, bez případné plastové pachutě a jeho životnost je mnohem delší. Ostatní části jsou vyrobeny z nerezové oceli.

Hlavním rozdílem mezi Genitankem a Protankem je, že Genitank umožňuje regulovat přívod vzduchu pomocí otočného kolečka na základně clearomizéru.

Glassomizer se rychle a snadno plní, nezkreslují chuť e-liquidu a tvoří velmi hustou páru. Umožňují snadnou kontrolu stavu e-liquidu díky průhledné stěně.

Genitank je vybaven tzv. spodním žhavením, kdy je žhavící spirálka umístěna ve spodní části glassomizeru.  Díky tomu z něj lze kouřit i při nízké hladině e-liquidu a není k tomu  zapotřebí ani dlouhých knotů, které by musely vést liquid vzhůru.

Díky dvěma spirálkám dosahuje hlava ProTanku výborné kouřivosti a má hned 4 otvory, které dostatečně spirálky liquidem zásobuje.

Obsah balení:

1x kompletní Genitanku tělo (Pyrexové tělo, horní část, spodní část s regulací vzduchu a 510 základna)

2x žhavící dvouspirálková hlava

přechodka 510/Ego pro lepší design na Ego baterii