Joyetech eGo ONE V2 XL 2200 mAh černá

Značka: Joyetech
1 299 Kč
Dostupné do týdne

Detailní informace

Detailní popis produktu

Společnost Joyetech přináší na trh vylepšenou elektronickou cigaretu s označením eGo ONE V2. V2 kombinuje ještě lepší výkon s minimálními rozměry a skvělou povrchovou úpravou.

Kapacita baterie je vysokých 2200 mAh a objem cartomizeru je 2 ml. Cartomizer má otočný kroužek s regulátorem proudu vzduchu a nově má větší pyrexové sklíčko pro lepší orientaci o stavu liquidu. Doplňuje se zespodu.

Celá sada obsahuje mnoho doplňků, včetně dvou náusta také dvou náhradních hlav/spirálek. Jedná se o vylepšenou verzi CL z kanthalu s organickou vatou. Jedna má odpor 1,0 ohm, což vyhovuje spíše kuřákovi, který má raději vyšší odpor a raději kouří stylem pusa-plíce, druhá s odporem 0,5 ohm slouží ke kouření "přímo do plic".

Novinkou je i nový režim. Ve vypnutém stavu tak lze podržením tlačítka přepínat mezi režimem konstantního napětí a režimem přímého výstupního napětí.

Velký důraz byl dán také na kvalitu baterií, jejichž součástí je i ochrana proti zkratu, ochrana atomizéru, ochrana před nízkým napětím a kontrola odporu spirálky. Tato baterie má světelnou signalizaci stavu nabití a proto uživatel ví, kdy ji má znovu dobít.

EGo ONE má závit 510 a dá se tak použít s většinou zařízení nabízených na českém trhu.

Sada obsahuje:


1x eGo ONE tělo atomizéru

1x eGo ONE baterie

2x eGo ONE CL atomizérová hlava s vatou (0,5 a 1,0ohm)

1x eGo ONE základna atomizéru

2 x eGo ONE náustek

1x USB kabel

1x Návod


Parametry:

Rozměry: 142mm x 19mm
Kapacita baterie: 2200mAh
Kapacita clearomizéru: 2ml
Odpor: 0,5 / 1,0 ohm
Odpor: 0,5 vhodný s využím výkonu 20-30W, 1,0 při 10-15W
Závit: 510