Joyetech eGo ONE TFTA 2300 mAh černo-žlutá

 
Dostupnost Dostupné do týdne
999 Kč
Výrobce Joyetech
Kategorie Joyetech
 

Společnost Joyetech přináší na trh novou verzi elektronické cigarety s označením eGo ONE TFTA. Ta přichází se značným vylepšením a také nabízí zajímavé barevné kombinace.

Kapacita baterie je vysokých 2300 mAh a objem cartomizeru je 2 ml. Cartomizer má otočný kroužek s regulátorem proudu vzduchu. E-liquid se nově doplňuje horním způsobem, kdy se povolí pouze horní prstenec s náustkem.

Celá sada obsahuje mnoho doplňků, včetně speciálního náustků s širším průměrem pro lepší potah a také dvou náhradních žhavících hlav. Jedná se o vylepšenou verzi CL z nerezu s organickou vatou s odporem 0,6 ohmů vhodnou pro potahování stylem pusa-plíce. TFTA je kompatibilní také s původními žhavícími hlavami 0,5 a 1,0 z klasického EGO ONE.

Novinkou je i nový režim. Ve vypnutém stavu tak lze podržením tlačítka přepínat mezi režimem konstantního napětí a režimem přímého výstupního napětí, které se odvíjí od stavu nabití baterie.

Velký důraz byl dán také na kvalitu baterií, jejichž součástí je i ochrana proti zkratu, ochrana atomizeru, ochrana před nízkým napětím a kontrola odporu spirálky. Tato baterie má světelnou signalizaci stavu nabití a proto uživatel ví, kdy ji má znovu dobít.

Obsah balení:

1x eGo ONE TFTA
2x žhavící hlava ProCL 0,6Ω
1x micro USB kabel
Náhradní součástky

Parametry:

Rozměry: 120,5mm x 22mm
Objem clearomizéru: 2ml
Výstupní napětí: max. 4,2V
Režimy: konstantní a přímé výstupní napětí
Kapacita baterie: 2300mAh
Nabíjení: micro USB port

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.