Joyetech eGo AIO Pro C stříbrná - na baterie 18650

Značka: Joyetech
899 Kč
Dostupné do týdne

Detailní informace

Detailní popis produktu

Společnost Joyetech jako první přinesla na trh novou generaci elektronických cigaret s označením eGo AIO (All in one - Vše v jednom). Tato e-cigareta kombinuje maximální výkon s minimálními rozměry a přináší revoluční systém, kdy je cartomizer součástí baterie. Tato sada je verzí pro použití s baterii typu 18650 (není obsahem balení).

Díky kompaktnímu provedení nehrozí jakékoliv protékání směrem k baterii a nemusíte se starat o to, jaký clearomizer k baterii pořídit. Zajímavou novinkou AIO je podsvícení skla pomocí LED diody. Dlouhým podržením tlačítka ve vypnutém stavu pak můžete přepínat mezi 7-mi různými barvami.

Objem cartomizeru je 4ml. Cartomizer má otočný kroužek s regulátorem proudu vzduchu a uživatel si tak může snadno manuálně nastavit požadovaný tah.

Joyetech eGo AIO je první elektronickou cigaretou vybavenou dětskou pojistkou. Při plnění nebo u výměny hlavy je nejprve potřeba vrchní část cartomizeru zatlačit dolů a teprve potom šroubovat. Plnění probíhá pohodlně horním způsobem, kdy se odšroubuje část s náustkem.

Revoluční novinkou je spirálovitý náustek, který zabraňuje potenciálnímu prskání liquidu do úst.

Celá sada obsahuje mnoho doplňků, včetně dvou různých náust a také dvou náhradních nerezových hlav/spirálek s odporem 0,6 ohmů pro kouření pusa-plíce a 0,5 ohmů, která dobře poslouží i ke kouření "přímo do plic".

Obsah balení

1x eGo AIO Pro C

1x žhavící hlava BF SS316 0,6Ω MTL

1x žhavící hlava BF SS316 0,5Ω DL

2x eGo AIO náustek

1x micro USB kabel
 
Parametry

Rozměry: 141mm x 22mm
Kapacita clearomizéru: 4ml
Baterie: 18650 (10A-20A) – není součástí balení
Nabíjení: micro USB port
Odpor žhavící hlavy: 0,6Ω a 0,5Ω