Joyetech eGo AIO D22 XL 2300 mAh černá

Značka: Joyetech
899 Kč
Skladem e-shop i prodejna
Můžeme doručit do:
28.1.2020

Detailní informace

Detailní popis produktu

Společnost Joyetech jako první přinesl na trh novou generaci elektronických cigaret s označením eGo AIO (All in one - Vše v jednom). Tato e-cigareta kombinuje maximální výkon s minimálními rozměry a přináší revoluční systém, kdy je cartomizer součástí baterie.

Díky kompaktnímu provedení nehrozí jakékoliv protékání směrem k baterii a nemusíte se starat o to, jaký clearomizer k baterii pořídit. Zajímavou novinkou AIO je podsvícení skla pomocí LED diody. Dlouhým podržením tlačítka ve vypnutém stavu pak můžete přepínat mezi 7-mi různými barvami.

Řada D22 XL disponuje baterií s kapacitou 2300 mAh a cartomizerem s objemem 4 ml. Cartomizer má vylepšený otočný kroužek s regulátorem proudu vzduchu a uživatel si tak může snadno manuálně nastavit požadovaný tah.

Joyetech eGo AIO je první elektronickou cigaretou vybavenou dětskou pojistkou. Při plnění nebo u výměny hlavy je nejprve potřeba vrchní část cartomizeru zatlačit dolů a teprve potom šroubovat.

Revoluční novinkou je spirálovitý náustek, který zabraňuje potenciálnímu prskání liquidu do úst.

Celá sada obsahuje mnoho doplňků, včetně dvou různých náust a také dvou náhradních nerezových hlav/spirálek s odporem 0,6 ohmů, které dobře poslouží i ke kouření "přímo do plic".

Sada obsahuje

1x eGo AIO D22 XL
2x žhavící hlava BF SS316 0,6Ω
1x eGo AIO náustek
1x micro USB kabel

Parametry

Rozměry: 131mm x 22mm
Kapacita cartomizeru: 4ml
Kapacita baterie: 2300mAh
Nabíjení: micro USB
Odpor žhavící hlavy: 0,6Ω
LED podsvícení clearomizéru