Joyetech eGo AIO 1500 mAh duhová

Značka: Joyetech
799 Kč –25 %
Joyetech eGo AIO 1500 mAh duhová
799 Kč –25 % 599 Kč
Momentálně vyprodáno

Detailní informace

Detailní popis produktu

Společnost Joyetech přinesl jako první na trh novou generaci elektronických cigaret s označením eGo AIO (All in one - Vše v jednom). Tato e-cigareta kombinuje maximální výkon s minimálními rozměry a přináší revoluční systém, kdy je cartomizer součástí baterie.

Díky kompaktnímu provedení nehrozí jakékoliv protékání směrem k baterii a nemusíte se starat o to, jaký clearomizer k baterii pořídit.

Zajímavou novinkou AIO je podsvícení skla pomocí LED diody. Dlouhým podržením tlačítka ve vypnutém stavu pak můžete přepínat mezi 7-mi různými barvami.

Kapacita baterie je vysokých 1500 mAh a objem cartomizeru je 2ml. Cartomizer má otočný kroužek s regulátorem proudu vzduchu a uživatel si tak může snadno manuálně nastavit požadovaný tah.

Joyetech eGo AIO je první elektronickou cigaretou vybavenou dětskou pojistkou. Při plnění nebo u výměny hlavy je nejprve potřeba vrchní část cartomizeru zatlačit dolů a teprve potom šroubovat.

Revoluční novinkou je spirálovitý náustek, který zabraňuje potenciálnímu prskání liquidu do úst.

Sada obsahuje:Celá sada obsahuje mnoho doplňků, včetně dvou různých náust a také dvou náhradních nerezových hlav/spirálek s odporem 0,6 ohmů, které dobře poslouží i ke kouření "přímo do plic".

1x eGo AIO baterie s cartomizerm
2x eGo AIO BF SS316 0,6Ω žhavící hlava
1x eGo ONE spirálovitý náustek
1x eGo ONE průhledný náustek
1x USB kabel
1x Návod

Parametry:

Rozměry: 118mm x 19mm
Kapacita clearomizéru: 2ml
Kapacita baterie: 1500mAh
Odpor žhavící hlavy: 0,6Ω (15W-28W)
LED podsvícení clearomizéru