Joyetech Batpack ECO D16 4000 mAh černo-modrá

Značka: Joyetech
999 Kč
Dostupné do týdne

Detailní informace

Detailní popis produktu

Joyetech přináší na trh velice šikovnou elektronickou cigaretu s označením Batpack. Ten kombinuje obrovskou výdrž s příjemným potahováním pusa-plíce, tedy klasickým způsobem. Tento model je ideální i pro úplného začátečníka a je vhodná i pro vyšší intenzity nikotinu.

Batpack je poháněn dvěma bateriemi s celkovou kapacitou 4000 mAh, které jsou výměnné a jsou součástí balení. Skvělou zprávou je, že je zařízení kompatibilní s klasickými AA bateriemi. Další výhodou je revolučně nízké výstupní napětí 1,85 V. Díky tomu a také díky použitým žhavícím hlavám se podařilo výrobci zachovat obrovskou výdrž baterie na jedno nabití.  Objem tanku je 2 ml a je také výměnný. . Batpack nemá regulaci proudu vzduchu - potah je konstrukčně příjemně utažený. Tím dobře simuluje klasickou cigaretu. Proudění je v horní části, což zabraňuje případnému protékání liquidu. Zařízení má navíc kontrolu stavu nabití podle světelné signalizace.

Sada obsahuje hned 2 žhavící hlavy BFHN 0,5Ω. Ty jsou i přes nízký odpor vhodné pro klasické potahování "pusa-plíce" - MTL.

Obsah balení:
 
1x Batpack mod
1x ECO D16 Clearomizér
2x žhavící hlava BFHN 0,5Ω
2x baterie Avatar AA Ni-MH 2000mAh
Náhradní součástky
 
Nabíječka není součástí balení!

Parametry:
 
Rozměry: 112,5mm x 37mm x 18mm
Výstupní napětí: 1,85V
Objem: 2ml
Baterie: AA Ni-MH nabíjecí
Nabíjení: externí
Závit: 510 a odpružený kontakt