E-cigareta LIQUA Q Vaping Pen 900 mAh - černá

Značka: Liqua
599 Kč
Skladem e-shop i prodejna
Můžeme doručit do:
28.1.2019

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme Vám zbrusu novou sadu elektronické cigarety LIQUA Q Vaping PEN.

Společnost Ritchy - LIQUA se po dlouholetém a stále větším úspěchu svých liquidů rozhodla rozšířit nabídku o prémiové liquidy LIQUA Q a při té příležitosti představuje i novinku v podobě designové a e-cigarety se skvělou funkčností.

Vaping Pen má kapacitu 900 mAh a její provoz je velice jednoduchý, takže ji zvládne používat i úplný začátečník. Nižší kapacitu baterie kompenzuje funkce passthrough, díky čemuž se dá kouřit i během nabíjení pomocí micro USB kabelu. Navíc má baterie indikaci nabití a dá se klasickyuzamknout pětistiskem tlačítka.

Clearomizer má nadstadardní kapacitu 2 ml a je plně rozebiratelný. Proto se dá po době životnosti vyměnit pouze jeho hlava se spirálkami. Tato hlava má odpor 1,8 ohm a obsahuje hned 2 spirálky.Díky tomu clearomizer zajišťuje slušnou dávku kouře a především perfektní chuť.

Sada je určena pro jakéholiv e-kuřáka a její design i design celého balení slouží i jako perfektní módní doplněk a také jako vhodný dárek. Díky závitu EGO se dají jednotlivé komponenty použít s jakýmkoliv ostatním zařízením se stejným závitem.


Parametry:
Délka: 159 mm
Průměr: 14 mm
Hmotnost: 46g
Kapacita baterie: 900mAh
Závit: eGo
Nabíjení: micro USB
Kapacita clearomizéru: 2,0ml
Odpor: 1,8 ohm

Balení obsahuje:

1x LIQUA Q Vaping Pen baterie + clearomizer

1x Micro USB kabel

1x Manuál

Výrobce: Ritchy - LIQUA