PRODEJNA NYNÍ DO ODVOLÁNÍ OTEVŘENA PO-PÁ 9-13 a 14-16 hod

Doprava po ČR

 
 
1) DPD po ČR (99 Kč

 InformaceJAK TO FUNGUJE

Zásilky předáváme dopravci každý pracovní den. Doručovací doba je 1 pracovní den od předání přepravci. Po odeslání zboží Vám přijde automatický e-mail s číslem balíku a SMS, pomocí kterých lze balík online sledovat.

Popis doručení DPD: Řidič  vás bude v den doručení telefonicky kontaktovat, aby s vámi domluvil  podrobnosti předání, oznámí vám přibližný čas doručení, výši dobírky a  další případné náležitosti Zásilky  se doručují  v 8–18 hodin v pracovní dny (přesnou dobu doručení nelze  ovlivnit, ale lze ji upřesnit po kontaktu s řidičem). V případě  nezastižení se balík pokusí doručit ještě  jednou následující pracovní den. Zásilky lze sledovat na internetu na webové stránce www.dpd.cz po zadání jejího čísla.

CenaCENA A ZPŮSOBY PLATBY:

Doručení DPD stojí 99 Kč. Platba  je možná dobírkou (+ 29 Kč), převodem na účet nebo platební kartou kartou při dokončování objednávky. Dobírku lze zaplatit hotově nebo kartou přímo řidiči DPD. Při objednávce nad 1000 Kč je poštovné zdarma.

 

2) Česká pošta- Balík do ruky (105 Kč)


 InformaceJAK TO FUNGUJE

Zásilky předáváme dopravci každý pracovní den. Doručovací doba je 1 pracovní den od předání přepravci. Po odeslání zboží Vám přijde automatický e-mail s číslem balíku a SMS, pomocí kterých lze balík online sledovat. Pro sledování zásilky můžete použít tento odkaz.

CenaCENA A ZPŮSOBY PLATBY:

Platba  je možná dobírkou v hotovosti (+ 39 Kč), převodem na účet nebo platební kartou kartou při dokončování objednávky. Při objednávce nad 1000 Kč je poštovné zdarma. 

 

3) Síť výdejních míst Zásilkovna  (55 Kč): 


 Výdej zakázekVÝDEJNY PO ČR A SR (více než 800 výdejních míst):

Nejbližší výdejní místo zjistíte ZDE.

InformaceJAK TO FUNGUJE

Zásilky předáváme dopravci každý pracovní den. Doručovací doba je 1 pracovní den od předání přepravci. Po odeslání zboží Vám přijde automatický e-mail s číslem balíku a SMS, pomocí kterých lze balík online sledovat. Jakmile je zásilka připravena k odběru dostanete email nebo SMS s číslem zásilky a v ten okamžik je už možné si balíček vyzvednout. Na pobočce je uložen 1 týden a poté se vrací zpět k nám.

CenaCENA A ZPŮSOBY PLATBY:

Platba  je možná dobírkou (+ 29 Kč), převodem na účet nebo platební kartou kartou při dokončování objednávky. Při objednávce nad 1000 Kč je doprava zdarma..

 

4) Síť výdejních míst po Praze  (ZDARMA): 


 Výdej zakázekVÝDEJNY PO PRAZE:

Obchod Lee a Wrangler, Oc Novodvorská, Praha 4

Obchod Lee a Wrangler, OC Metropole Zličín, Praha 5

InformaceJAK TO FUNGUJE

Balík Vám doručíme na vybranou pobočku do 7 dnů od objednání. Ve chvíli, kdy je připraven k vyzvednutí, Vám přijde informační SMS. Balíček si můžete vyzvednout do 7 dnů, pak bude automaticky stornován.

Více o jednotlivých pobočkách, otevírací doby a přesné umístění naleznete ZDE

 CenaCENA A ZPŮSOBY PLATBY:

Doručení na výdejnu je zdarma. Platba je možná na místě pouze hotově, nikoliv kartou.