Živnotnost a záruka e-cigaret

Zákonná záruka na veškeré zboží činí 24 měsíců (s výjimkou potravin). Nicméně životnost jednotlivých dílů e-cigaret je nižší, u některých součástek pouze v řádu dní. Záruka 24 měsíců neznamená, že Vám součástky (např. baterii) automaticky vyreklamujeme i po roce používání.

Vysvětlení je níže:

Pro vysvětlení je nutné nejprve objasnit pojmy „zákonné záruky“ a „v rozporu s kupní smlouvou“.Podle § 616 občanského zákoníku odpovídá prodávající kupujícímu, že prodávaná věc je při převzetí kupujícím ve shodě s kupní smlouvou, zejména je bez vad. Tedy, že věc má jakost a užitné vlastnosti smlouvou požadované, prodávajícím, výrobcem nebo jeho zástupcem popisované, nebo na základě jimi prováděné reklamy očekávané, popřípadě obvyklé. Pokud věc není ve shodě s kupní smlouvou, je s ní v rozporu a pouze tehdy nastává zákonná odpovědnost prodávajícího.
Podle § 619 občanského zákoníku odpovídá prodávající za vady, které se projeví jako rozpor s kupní smlouvou po převzetí věci v záruční době. Následující § 620 občanského zákoníku stanoví, že tato záruční doba při prodeji spotřebního zboží činí 24měsíců.
Jak z výše uvedeného vyplývá, prodávající neodpovídá za to, že věc (např. atomizér nebo baterie) bude po celou záruční dobu nepřetržitě fungovat (kouřit). .Prodávající odpovídá za to, že věc  (atomizér atd.) byl prodán ve shodě s kupní smlouvou, tedy má vlastnost reklamou nebo prodávajícím popisovanou, například životnost 14 dní. Uvedená lhůta 24 měsíců má význam pro odpovědnost prodávajícího, pokud se vada – nedostatek vlastnosti podle reklamy (obalu) – projeví po převzetí věci v této záruční době. Tedy pokud atomizér poprvé použijete například po 18 měsících od jeho nákupu, musí mít i po této době životnost zmiňovaných 14 dní. Stejně tak je tomu i u baterií a dalšího materiálu s omezenou životností (tedy prakticky vše kromě nabíječek e-cigaret).

K tomu je však pro doplnění nutno uvést, že záruka se podle § 619 občanského zákoníku nevztahuje na opotřebení věci způsobené jejím obvyklým užíváním.

Předchozí text byl sestaven za pomoci právníka JUDr. Jehneho

Minimální životnost jednotlivých dílů:

Baterie- 3 měsíce

Atomizéry- 14 dní

Cartomizéry, echomizéry, clearomizéry- 7 dní

Nabíječky- 24 měsíců

E-liquid: doba spotřeby je uvedena na obale.

Information for international orders

At this moment we are working on english version of our website. However you can still order our products from this e-shop.

We ship our goods to following countries:

Austria, Belgium, Bulgaria,Croatia, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Greece, Hungary, Ireland, Italy, Latvia, Lithuania, Macedonia, Malta, Netherlands, Norway, Poland, Portugal,Russia, Srbia, Spain, Sweden, Switzerland, Turkey,United Kingdom, Ukraine.

Terms of delivery: We ship your parcel via Czech post, delivery is usually in 3-7 days. Shipping fee is set for all countries 250 CZK (approximately 10 EUR).

Terms of payment: Payment by credit or debit card (Visa, Maestro, Master Card) via secured Paypal Gate.

How to order?


When you put all the desired goods in your basket continue as follows:

Step 1: Choose delivery and payment terms


 

Step 2: Fill in your address and other details

Step 3: Wait few seconds, you will be re-directed to a secure GoPay payment gate. Have your credit/debit card ready. Switch to English and continue to payment.

Step 4: Finish your payment by filling in your credit/debit card number and date of expiry.

Yout payment will be visible in our system in few minutes and we will send your order as soon as possible. You will be notified on your e-mail when the parcel is sent.

If you have any questions, please contact us on mariongroup@email.cz

Jak správně pečovat o elektronické cigarety

Elektronické cigarety nebo-li e-cigarety se staly fenoménem doby. Jedná se o náhražku klasických cigaret. Mají stejný tvar, design, ale na rozdíl od těch klasických je pohání baterie, která rozehřívá náplň e-cigarety, tzv. e-liquid. Náplň vytváří speciální páru, kterou kuřák vdechuje a tělo dostane svou dávku nikotinu. Elektronické cigarety umožňují regulovat sílu nikotinu či příchutě. Zároveň neprodukují klasický cigaretový kouř. Můžete kouřit, aniž by zápach obtěžoval vaše okolí.

Abyste si však e-cigaretu maximálně vychutnali, je potřeba o ni dobře pečovat a čistit ji. Podělíme se s vámi o několik zásadních rad a tipů, které vám napoví, jak se o elektronickou cigaretu starat a jak ji co nejdéle udržovat v perfektním stavu.

Rozlišujeme tři systémy e-cigaret – cartomizérový, vatičkový a tankový. Pokud zvolíte vatičkový nebo tankový, bude se vaše e-cigareta skládat ze tří částí – baterie, atomizéru a náplně. V případě cartomizérového systému bude obsahovat pouze dvě části – baterii a cartomizér, který je kombinací atomizéru a patrony. V některých e-cigaretách můžete navíc také najít tzv. echomizér, který je průhlednou variantou zmiňovaného cartomizéru. Aby vaše elektronická cigareta dosahovala co nejdelší životnosti, je nutné, starat se o všechny její části stejně pečlivě.

Ve všech typech e-cigaret najdete baterii Li-Ion, která se liší pouze kapacitou. Čím větší kapacitu baterie má, tím je její výdrž větší. Se zvětšující se kapacitou však narůstá i velikost elektronické cigarety. Před prvním použitím nabijte baterii na 100 %. Není dobré ji nechat úplně vybít. Pokud se kontrolka, která značí vybití baterie, rozsvítí, dejte baterii okamžitě nabít. Při šroubování baterie na nabíječku dávejte dobrý pozor, abyste ji nedotahovali velkou silou. Snadno by se tak mohla poškodit. Pokud při doplňování náplně přeteče e-liquid až k baterii, nezapomeňte závit důkladně otřít papírovým ubrouskem.

Životnost atomizéru či cartomizéru je ovlivněna mnoha faktory. Aby vám tato část sloužila co nejdéle, měla by být stále vlhká. Je proto nutné dbát na to, aby měla patrona na atomizéru dostatek e-liquidu. V žádném případě nepoužívejte e-cigaretu bez dostatečného množství náplně. Mohlo by snadno dojít k přepálení žhavící spirály a nenávratnému poškození e-cigarety. Zároveň však patrona nesmí být přeplněná, aby nedošlo k přehlcení atomizéru. Následně by totiž přestal produkovat dostatek dýmu nebo by se e-liquid mohl dostat do vašich úst a způsobit tak nepříjemnou pachuť.

Abyste zabránili mechanickému a estetickému poškození elektronické cigarety, nezapomeňte dodržovat zásady manipulace a skladování baterie podle návodu, který je vždy přiložen k produktu. Vypnutou e-cigaretu a její příslušenství přenášejte ve speciálním pouzdře, které ji ochrání.

Rovněž nezapomínejte ani na pravidla hygieny a náustek pravidelně proplachujte či vyměňte za nový.

Elektronická cigareta Marion

Vánoční otevírací doba prodejna ZLIČÍN:

Do 23.12- Denně 10:00-20:00

24.-26.12.- ZAVŘENO

27.-30.12.- Denně 10:00-20:00

31.12.- ZAVŘENO

1.1.- ZAVŘENO

Od 2.1.- Denně 10:00-20:00E-cigarety a příslušenství nejvyšší kvality

Elektronická cigareta je fenoménem dněšní doby. Naše společnost napomohla jejich rozšíření v ČR, když se jako jedna z prvních v ČR začala dovozu e-cigaret věnovat. Můžete nám důvěřovat, stejně jako tisíce zákazníků od roku 2009. Na prvním místě u nás stojí vždy kvalita produktů a spokojenost zákazníka. Všechny elektronické cigarety a příslušenství před uvedením do prodejen pečlivě testujeme. Naše e-liquidy nakupujeme pouze u prověřených výrobců Dekang a Liqua.

Elektronická cigareta- PROČ VY?

Elektronická cigareta představuje doslova revoluci v kouření. Vypadá, chutná a voní jako cigareta, ale eliminuje téměř všechny nevýhody klasických cigaret. Elektronické cigarety jsou především méně škodlivé pro Vás i Vaše okolí. Na rozdíl od klasických cigaret neobsahují zdraví škodlivé látky jako dehet, oxid uhelnatý, methan, kyanid sodný atd. Protože e-cigareta nehoří, můžete si ji vychutnat téměř kdekoliv.

Elektronická cigareta je zdravější než klasické kouření

Názor odborníka: „Elektronická cigareta je samozřejmě méně škodlivá než klasická a uspokojuje pacienta jak po stránce naučeného chování, tak potlačuje abstinenční příznaky,“ říká MUDr. Luboš Kusenda z Léčebny tuberkulózních a respiračních nemocí v Janově. „Kouřit vás ale neodnaučí – i v ní je nikotin, takže si tělo na svou dávku stejně přijde.“Podle ohlasů našich zákazníků je však možno zcela nahradit běžné kouření elektronickým a postupně také přestat kouřit úplně.

Elektronická cigareta- PROČ MY?

Nabízíme Vám pouze nejkvalitnější elektronické cigarety a příslušenství od předních světových výrobců, kteří splňují veškeré potřebné certifikace pro dovoz do zemí EU. Prodeji elektronických cigaret se věnujeme již od počátku roku 2009.

ZÁKAZNICKÝ PROGRAM

Většina našich e-cigaret je zařazena do exkluzivního Zákaznického programu Marion. V rámci tohoto zcela unikátního programu získáváte při nákupu spotřebního materiálu ZDARMA součástky na Vaši e-cigaretu.

ZNAČKA MARION- ZÁRUKA KVALITY

Díky letitým zkušenostem, které s prodejem elektronických cigaret máme a pečlivému výběru a testování dodavatelů, Vám přinášíme pouze kvalitní a prověřené produkty. E-cigarety řady Marion eGO a Marion MaXX jsou pro snadnou identifikaci označeny naším logem.


4 PRODEJNY V PRAZE

Naše produkty můžete zakoupit v našich specializovaných prodejnách v nákupním centru Metropole ZličínEden, Palladium,a Novodvorská Plaza. Na prodejnách Vám rádi pomůžeme s výběrem. Elektronickou cigaretu i všechny příchutě je zde možno vyzkoušet. Pokud jste již zkušení e-kuřáci, můžete učinit objednávku přes e-shop a zboží si pak vyzvednout v některé z poboček.


PARTNERSKÉ PRODEJNY PO ČR

Naše produkty lze zakoupit také v partnerských prodejnách po celé ČR. Síť těchto prodejen neustále rozšiřujeme. E-kouření tak s námi máte opravdu na dosah.


GARANCE VAŠÍ SPOKOJENOSTI

Nákupem u nás nic neriskujete. Pokud Vás elektronická cigareta od nás nepřesvědčí, vrátíme Vám peníze.V případě reklamací postupujeme bez zbytečného otálení a snažíme se vždy situaci vyřešit k zákazníkově plné spokojenosti.

Elektronická cigareta dobývá Hollywood i české obrazovky!

Johnny Depp používá elektronickou cigaretu v novém filmu Turista (The Tourist)

Elektronická cigareta si již našla cestu i na stříbrné plátno. V novém filmu Turista ji ve vlaku používá herec Johnny Depp. Podívejte se na video, v němž vysvětluje její funkci Angelině Jolie.

 

Elektronická cigareta se objevila ve známé Show Davida Lettermanna a to díky známé herečce Katherine Heigl:

 

Elektronická cigareta v naší Ulici

Ani u nás nejsme o nic pozadu, elektronická cigareta se objevila v jednom z dílů nekonečného seriálu Ulice. Konkrétně v 33. minutě dílu č. 1882.

Podívejte se ZDE.

Kouřím více než 20 cigaret denně, kouřím silné cigarety

Protože patříte mezi silné kuřáky, je vhodné abyste zakoupil(a) plnohodnotnou sadu e-cigarety, která obsahuje 2 baterie, a to pokud možno s co nejvyšší kapacitou baterie (doporučujeme minimálně 650 mAh). Vysoká kapacita baterie je důležitá z jediného důvodu- čím je vyšší, tím déle Vám baterie vydrží nabitá. Pro úspěšný přechod na e-kouření je velmi důležité mít neustále po ruce nabitou baterii, jinak člověk snadno sáhne po klasické cigaretě.

Proč hned dvě e-cigarety v balení? Pokud budete mít dvě baterie, budete moci e-cigaretu používat i během nabíjení. Navíc Vaše e-cigareta bude hodně v provozu a z hlediska její životnosti je vhodné baterie střídat.

Z naší nabídky vybírejte mezi e-cigaretami typu Vgo a eGO. Tyto e-cigarety mají velkokapacitní baterie, které Vám pohodlně vydrží na celý den dýmání a nebudete potřebovat baterie neustále dobíjet. Pro nováčky doporučujeme zejména systém echomizérů, který je velmi snadný na obsluhu. (eGO-K a Vgo-K).

Dále můžeme doporučit e-cigaretu eGO-W. Její náplň (cartomizér) má velkou kapacitu, takže jej nebudete muset tak často doplňovat.

Pokud by Vám tato e-cigareta připadá příliš veliká, či z nějakého jiného důvodu Vám nevyhovuje, můžeme ještě doporučit Joye 510 v dobíjecím PCC pouzdře. Ačkoliv mají baterie J510 malou kapacitu, pouzdro  zaručí, že Vám vydrží plně nabité celý den.


K e-cigaretě si nazpomeňte přikoupit tekutinu e-liquid. Ve Vašem případě zvolte e-liquid s vysokým obsahem nikotinu (16 mg), pro začátek můžete vyzkoušet malá balení (10ml) ve více příchutích, než si najdete tu, která Vám nejvíce zachutná. Oblíbenými liquidy jsou například příchutě Tabák, Desert Ship, Cappucino a Energy Drink.

Stále si nevíte rady? Kontaktujte nás na mariongroup@email.cz


Kouřím více než 20 cigaret denně, kouřím lehké cigarety

Protože patříte mezi silné kuřáky, je vhodné abyste zakoupil(a) plnohodnotnou sadu e-cigarety, která obsahuje 2 baterie, a to pokud možno s co nejvyšší kapacitou baterie (doporučujeme minimálně 650 mAh). Vysoká kapacita baterie je důležitá z jediného důvodu- čím je vyšší, tím déle Vám baterie vydrží nabitá. Pro úspěšný přechod na e-kouření je velmi důležité mít neustále po ruce nabitou baterii, jinak člověk snadno sáhne po klasické cigaretě.

Proč hned dvě e-cigarety v balení? Pokud budete mít dvě baterie, budete moci e-cigaretu používat i během nabíjení. Navíc Vaše e-cigareta bude hodně v provozu a z hlediska její životnosti je vhodné baterie střídat.

Z naší nabídky vybírejte mezi e-cigaretami typu Vgo a eGO. Tyto e-cigarety mají velkokapacitní baterie, které Vám pohodlně vydrží na celý den dýmání a nebudete potřebovat baterie neustále dobíjet. Pro nováčky doporučujeme zejména systém echomizérů, který je velmi snadný na obsluhu. (eGO-K a Vgo-K).

Dále můžeme doporučit e-cigaretu eGO-W. Její náplň (cartomizér) má velkou kapacitu, takže jej nebudete muset tak často doplňovat.

Pokud by Vám tato e-cigareta připadá příliš veliká, či z nějakého jiného důvodu Vám nevyhovuje, můžeme ještě doporučit Joye 510 v dobíjecím PCC pouzdře. Ačkoliv mají baterie J510 malou kapacitu, pouzdro  zaručí, že Vám vydrží plně nabité celý den.


K e-cigaretě si nazpomeňte přikoupit tekutinu e-liquid. Ve Vašem případě zvolte e-liquid se středním obsahem nikotinu (11 mg), kouříte-li slimky, volte obsah nízký (6mg). Pro začátek můžete vyzkoušet malá balení (10ml) ve více příchutích, než si najdete tu, která Vám nejvíce zachutná. Oblíbenými liquidy jsou například příchutě Tabák, Desert Ship, Cappucino a Energy Drink.

Stále si nevíte rady? Kontaktujte nás na mariongroup@email.cz

Kouřím 10-20 cigaret denně, kouřím silné cigarety

Protože patříte mezi středně silné kuřáky, je vhodné, abyste zakoupil(a) plnohodnotnou sadu elektronické cigarety, která obsahuje 2 baterie, čím větší bdou mít kapacitu, tím bude pro Vás e-kouření komfortnější. Ve Vašem případě můžete vybírat z celé šíře e-cigaret.

E-cigarety řady eGo a Vgo mají nadstandardní kapacitu baterie. Pokud se rozhodnete pro ně, bude pro Vás e-kouření nejpohodlnější- baterii nebudete muset tak často nabíjet. Doporučujeme zejména model eGO-K, který je velmi jednoduchý na plnění a údržbu.

Pokud chcete menší e-cigaretu, která se bude více podobat klasické, zvolte model J510. Doporučujeme zvážit zakoupení tohoto modelu v dobíjecím pouzdře (J510 v PCC), které bude průběžně dobíjet Vaše baterie.

K sadě si nezapomeňte zakoupit e-liquid pro doplňování  náplní, intenzita nikotinu by ve Vašem případě měla být vysoká (16 mg). Pro začátek můžete vyzkoušet menší balení více příchutí než naleznete tu, která Vám bude vyhovovat. Kromě  klasické příchuti Tabák patří mezi nejoblíbenější příchutě Piňa Colada a Cappucino

Stále si nevíte rady? Kontaktujte nás na mariongroup@email.cz.

Všechny pojmy (baterie, atomizér, cartomizéry....) jsou vysvětleny v tomto článku.

Lehká a barevná e-cigareta je perfektní volbou pro ženy, poslouží i jako módní doplněk

Hledáte elegantní a lehkou elektronickou cigaretu, která nejen dobře vypadá, jednoduše se ovládá, ale také se bez problémů vejde i do malé kabelky či psaníčka? Pokud je pro vás klasická e-cigareta těžká nebo vám nevyhovuje její velikost, máme pro vás ideální řešení. Vyzkoušejte lehčí variantu elektronické cigarety s menší kapacitou, která je vhodná (nejen) pro ženy. Vybrat si můžete i z několika módních barev.

Čím větší kapacitu baterie e-cigarety má, tím delší je její výdrž. Se zvětšující se kapacitou ale narůstá i velikost a hmotnost elektronické cigarety. Abyste si ji maximálně vychutnali a během e-kouření se nezabývali její tíhou, zvolte elektronickou cigaretu s menší kapacitou. I přes malé rozměry si tyto e-cigarety zachovávají skvělou tvorbu dýmu, nadstandardní výkon baterie a dlouhou životnost. Stejně jako jiné elektronické cigarety mají i ty lehčí topné tělísko rozehřívající tekutinu, díky které vzniká pára připomínající cigaretový kouř. Ačkoliv vaše tělo dostane potřebnou dávku nikotinu, nebudete již nadále vystavovat sebe ani vaše okolí nepříjemnému zápachu. E-cigarety mají také funkci umožňující dávkování nikotinu. Do všech druhů elektronických cigaret lze pořídit náplně s nejrůznějšími příchutěmi – od mentolu až po vanilku. Díky kapslím s příchutěmi nebudou vaše ruce ani oblečení nepříjemně cítit. S e-cigaretami se už nemusíte obávat o barvu vašich nehtů a prstů. Elektronické cigarety nešpiní prsty do žluta a ani nijak nezbarví vaše zuby.

Ženy jistě ocení i možnost bohatého výběru barev. E-cigarety jsou k dostání hned v několika různých stylových designech. Svou elektronickou cigaretu můžete vždy perfektně sladit s vaším outfitem do práce i na večer a využít ji jako módní doplněk.

Na e-kouření přechází i řada známých osobností. Elektronické cigarety si oblíbily i dámy z české populární scény. Mezi slavné  české e-kuřačky patří například zpěvačka Marta Kubišová, Petra Černocká, herečka Vilma Cibulková nebo Chantal Poulain.

Kouřím 10-20 cigaret denně, kouřím lehké cigarety

Protože patříte mezi středně silné kuřáky, je vhodné, abyste zakoupil(a) plnohodnotnou sadu elektronické cigarety, která obsahuje 2 baterie, čím větší bdou mít kapacitu, tím bude pro Vás e-kouření komfortnější. Ve Vašem případě můžete vybírat z celé šíře e-cigaret.

E-cigarety řady eGo a Vgo mají nadstandardní kapacitu baterie. Pokud se rozhodnete pro ně, bude pro Vás e-kouření nejpohodlnější- baterii nebudete muset tak často nabíjet. Doporučujeme zejména model eGO-K, který je velmi jednoduchý na plnění a údržbu.

Pokud chcete menší e-cigaretu, která se bude více podobat klasické, zvolte model J510. Doporučujeme zvážit zakoupení tohoto modelu v dobíjecím pouzdře (J510 v PCC), které bude průběžně dobíjet Vaše baterie.

K sadě si nezapomeňte zakoupit e-liquid pro doplňování  náplní, intenzita nikotinu by ve Vašem případě měla být vysoká (16 mg). Pro začátek můžete vyzkoušet menší balení více příchutí než naleznete tu, která Vám bude vyhovovat. Kromě  klasické příchuti Tabák patří mezi nejoblíbenější příchutě Piňa Colada a Cappucino

Stále si nevíte rady? Kontaktujte nás na mariongroup@email.cz.

Všechny pojmy (baterie, atomizér, cartomizéry....) jsou vysvětleny v tomto článku.

Kouřím 5-10 cigaret denně, kouřím silné cigarety

Protože patříte mezi slabší kuřáky, postačí Vám některá ze základních sad e-cigaret, přesto (hlavně u meších modelů) doporučujeme zakoupit sadu se dvěmi bateriemi, abyste mohl(a) kouřit, i když se jedna baterie zrovna nabíjí. Ve Vašem případě můžete vybírat z celé šíře e-cigaret.

E-cigarety řady eGo a Vgo mají nadstandardní kapacitu baterie. Pokud se rozhodnete pro ně, bude pro Vás e-kouření nejpohodlnější- baterii nebudete muset tak často nabíjet. Na celý den Vám vystačí pohodlně i menší provedení této baterie (650 mAh). NavícVám tyto e-cigarety umožňují vyzkoušet největší škálu příslušenství. Oslovit Vás může i designová e-cigareta LEO.

Většina slabších kuřáků však bohatě vystačí s e-cigaretou typu J510. Doporučujeme jednoznačně variantu s manuální baterií. Tato e-cigareta je velmi snadná na ovládání i pro úplné začátečníky. Zvažte, zda ji nepořídit v dobíjecím pouzdře (J510 v PCC), které bude průběžně celý den dobíjet Vaše baterie.

Chcete, aby se Vaš e-cigareta co nejvíce podobala klasické cigaretě? Pak zvolte model J98 v PCC pouzdře.

K sadě nezapomeňte zakoupit e-liquid pro doplňování náplní, intenzita nikotinu by ve Vašem případě měla být vysoká (16mg). Pro začátek můžete vyzkoušet menší balení více příchutí než naleznete tu, která Vám bude vyhovovat. Kromě  klasické příchuti Tabák patří mezi nejoblíbenější příchutě například Višeň či Vanilka.

Stále si nevíte rady? Kontaktujte nás na mariongroup@email.cz.

Všechny pojmy (baterie, atomizér, cartomizéry....) jsou vysvětleny v tomto článku.

Kouřím 5-10 cigaret denně, kouřím slabé cigarety

Protože patříte mezi slabší kuřáky, postačí Vám některá ze základních sad e-cigaret, přesto (hlavně u meších modelů) doporučujeme zakoupit sadu se dvěmi bateriemi, abyste mohl(a) kouřit, i když se jedna baterie zrovna nabíjí. Ve Vašem případě můžete vybírat z celé šíře e-cigaret.

E-cigarety řady eGo a Vgo mají nadstandardní kapacitu baterie. Pokud se rozhodnete pro ně, bude pro Vás e-kouření nejpohodlnější- baterii nebudete muset tak často nabíjet. Na celý den Vám vystačí pohodlně i menší provedení této baterie (650 mAh). NavícVám tyto e-cigarety umožňují vyzkoušet největší škálu příslušenství. Oslovit Vás může i designová e-cigareta LEO.

Většina slabších kuřáků však bohatě vystačí s e-cigaretou typu J510. Doporučujeme jednoznačně variantu s manuální baterií. Tato e-cigareta je velmi snadná na ovládání i pro úplné začátečníky. Zvažte, zda ji nepořídit v dobíjecím pouzdře (J510 v PCC), které bude průběžně celý den dobíjet Vaše baterie.

Chcete, aby se Vaš e-cigareta co nejvíce podobala klasické cigaretě? Pak zvolte model J98 v PCC pouzdře.

K sadě doporučujeme zakoupit e-liquid pro doplňování prázdných náplní, intenzita nikotinu by ve Vašem případě měla být střední (11 mg), pokud kouříte slimky, zvolte nízkou (6 mg). Pro začátek můžete vyzkoušet menší balení více příchutí než naleznete tu, která Vám bude vyhovovat. Kromě  klasické příchuti Tabák patří mezi nejoblíbenější příchutě například Doff či USA MIX, z ovocných pak Třešeň, jahoda či čokoláda.

Stále si nevíte rady? Kontaktujte nás na mariongroup@email.cz.

Všechny pojmy (baterie, atomizér, cartomizéry....) jsou vysvětleny v tomto článku.

Kouřím méně než 5 cigaret denně, kouřím silné cigarety

Protože patříte mezi velmi slabé kuřáky, postačí Vám některá ze základních sad e-cigaret s jednou baterií. Vybírat vlastně můžete z celého repertoátu e-cigaret a záleží jen na Vašem vkusu.

Doporučujeme  například elektronickou cigaretu J510 s mauální baterií a z větších e-cigaret kteroukoliv variantu e-cigarety eGO.

Chcete, aby se Vaš e-cigareta co nejvíce podobala klasické cigaretě? Pak zvolte model J98 v PCC pouzdře.

K sadě doporučujeme zakoupit e-liquid pro doplňování prázdných náplní, intenzita nikotinu by ve Vašem případě měla být vysoká (16 mg). Pro začátek můžete vyzkoušet menší balení více příchutí než naleznete tu, která Vám bude vyhovovat. Kromě  klasické příchuti Tabák patří mezi nejoblíbenější příchutě například Red Bull či Vanilka.

Stále si nevíte rady? Kontaktujte nás na mariongroup@email.cz.

Všechny pojmy (baterie, atomizér, cartomizéry....) jsou vysvětleny v tomto článku.

Kouřím méně než 5 cigaret denně, kouřím lehké cigarety

Protože patříte mezi velmi slabé kuřáky, postačí Vám některá ze základních sad e-cigaret s jednou baterií. Vybírat vlastně můžete z celého repertoátu e-cigaret a záleží jen na Vašem vkusu.

Doporučujeme  například elektronickou cigaretu J510 s mauální baterií a z větších e-cigaret kteroukoliv variantu e-cigarety eGO.

Chcete, aby se Vaš e-cigareta co nejvíce podobala klasické cigaretě? Pak zvolte model J98 v PCC pouzdře.


K sadě doporučujeme zakoupit e-liquid pro doplňování prázdných náplní, intenzita nikotinu by ve Vašem případě měla být střední (11mg), pokud kouříte slimky, volte nízkou (6mg). Pro začátek můžete vyzkoušet menší balení více příchutí než naleznete tu, která Vám bude vyhovovat. Kromě  klasické příchuti Tabák patří mezi nejoblíbenější příchutě například Red Bull či Vanilka.

 

Stále si nevíte rady? Kontaktujte nás na mariongroup@email.cz.

Všechny pojmy (baterie, atomizér, cartomizéry....) jsou vysvětleny v tomto článku.

Recenze na e-cigarety vám pomohou s výběrem

Z elektronických cigaret se stal v posledních letech velký hit, a tak není divu, že se jejich nabídka stále rozšiřuje. A to nejen samotných e-cigaret, ale i e-liquidů, tedy náplní, bez kterých by elektronické cigarety nemohly fungovat.

Dnes na českém trhu seženete vskutku bohatý výběr příchutí e-liquidů a typů e-cigaret. Vybírat můžete z velkého množství. Volit lze podle různých barev, rozdílných systémů e-kouření nebo třeba vybírat podle velikost kapacity baterie.  Nevíte pro jakou e-cigaretu se ale nakonec rozhodnout? Pomohou vám recenze na e-cigarety! Užitečné informace a zkušenosti ostatních e-kuřáků najdete nejen v internetových diskuzích, ale také na speciálních webech publikující uživatelské recenze na elektronické cigarety.

Díky portálům e-cigaretafans.eu nebo svetecigaret.cz, které se zabývají recenzemi e-cigaret se lépe orientujete v široké nabídce nabízených modelů. Zjistíte, jak jsou konkrétní typy elektronických cigaret kvalitní a spolehlivé. Volba vaší nové e-cigarety bude tak daleko snazší. Recenze e-cigaret pomohou nejen začínajícím, ale i zkušeným e-kuřákům. Články obsahují podrobný popis modelu, technické parametry e-cigarety a samozřejmě i výhody a nevýhody konkrétní elektronické cigarety.

Kromě recenzí na e-cigarety a jejich jednotlivých součástí najdete na těchto specializovaných portálech také různá videa, návody nebo diskuzní fóra týkající se e-kouření.


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Zobrazit všechny
Přidat komentář
Heureka Point- Osobní vyzvednutí

ZPROVOZNILI JSME PRO VÁS NOVOU SLUŽBU.

OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ ZBOŽÍ NA POBOČKÁCH HEUREKAPOINT

9 POBOČEK, CENA SLUŽBY POUZE 19 Kč!

 

 

DÁLE JE MOŽNO VYZVEDNOUT ZDARMA ZBOŽÍ NA POBOČKÁCH MARION:

 

Osobní vyzvednutí HeurekaPoint- Praha 9: 19Kč

 • Adresa: Kolbenova 931/40b, Praha 9, PSČ 190 00
 • Otevírací doba: PO - PÁ: 8:00 - 20:00 hod., SO: 8:00 - 12:00 hod.
 • Při objednávce nad 2000 Kč doprava zdarma
 • Platba možná předem převodem na náš účet, nebo lze zaplatit na místě kartou či hotově (+20 Kč)
 • O tom, že je Váš balíček připraven k vyzvdenutí na místě Heureka Point budete informováni pomocí e-mailu nebo SMS. Na vyzvednutí balíku máte lhůtu 1 týden.
Osobní vyzvednutí HeurekaPoint- Praha 4: 19Kč
 • Adresa:5. května 1109/63, Praha 4, PSČ 140 00
 • Otevírací doba: PO - PÁ: 11:00 - 19:00 hod.
 • Při objednávce nad 2000 Kč doprava zdarma
 • Platba možná předem převodem na náš účet, nebo lze zaplatit na místě kartou či hotově (+20 Kč)
 • O  tom, že je Váš balíček připraven k vyzvdenutí na místě Heureka Point  budete informováni pomocí e-mailu nebo SMS. Na vyzvednutí balíku máte  lhůtu 1 týden.
Osobní vyzvednutí HeurekaPoint Brno: 19Kč
 • Adresa:Václavská 237/6, Brno - město, PSČ 602 00
 • Otevírací doba: PO - PÁ: 11:00 - 19:00 hod.
 • Při objednávce nad 2000 Kč doprava zdarma
 • Platba možná předem převodem na náš účet, nebo lze zaplatit na místě kartou či hotově (+20 Kč)
 • O   tom, že je Váš balíček připraven k vyzvdenutí na místě Heureka Point   budete informováni pomocí e-mailu nebo SMS. Na vyzvednutí balíku máte   lhůtu 1 týden.
Osobní vyzvednutí HeurekaPoint Brno 2: 19Kč
 • Adresa: Černopolní 54/245, Brno - Černá Pole, PSČ 613 00
 • Otevírací doba: PO - PÁ: 11:00 - 19:00 hod.
 • Platba možná předem převodem na náš účet, nebo lze zaplatit na místě kartou či hotově (+20 Kč)
 • Při objednávce nad 2000 Kč doprava zdarma
 • O tom, že je Váš balíček připraven k vyzvdenutí na místě Heureka Point, budete informováni pomocí e-mailu nebo SMS. Na vyzvednutí balíku máte lhůtu 1 týden.
Osobní vyzvednutí HeurekaPoint Ostrava: 19Kč
 • Adresa: 28.října 1422/299
 • Otevírací doba: PO - PÁ: 11:00 - 19:00 hod.
 • Platba možná předem převodem na náš účet, nebo lze zaplatit na místě kartou či hotově (+20 Kč)
 • Při objednávce nad 2000 Kč doprava zdarma
 • O tom, že je Váš balíček připraven k vyzvdenutí na místě Heureka Point, budete informováni pomocí e-mailu nebo SMS. Na vyzvednutí balíku  máte lhůtu 1 týden.
Osobní vyzvednutí HeurekaPoint Hradec Králové: 19Kč
 • Adresa: Pražská třída 293, Hradec Králové, PSČ 500 04
 • Otevírací doba: PO - PÁ: 11:00 - 19:00 hod.
 • Platba možná předem převodem na náš účet, nebo lze zaplatit na místě kartou či hotově (+20 Kč
 • Při objednávce nad 2000 Kč doprava zdarma
 • O tom, že je Váš balíček připraven k vyzvdenutí na místě Heureka  Point, budete informováni pomocí e-mailu nebo SMS. Na vyzvednutí  balíku  máte lhůtu 1 týden.
Osobní vyzvednutí HeurekaPoint Olomouc: 19Kč
 • Adresa: Wellnerova 1322/3c, Olomouc – Nová ulice, PSČ 779 00
 • Otevírací doba: PO - PÁ: 11:00 - 19:00 hod.
 • Platba možná předem převodem na náš účet, nebo lze zaplatit na místě kartou či hotově (+20 Kč)
 • Při objednávce nad 2000 Kč doprava zdarma
 • O tom, že je Váš balíček připraven k vyzvdenutí na místě Heureka   Point, budete informováni pomocí e-mailu nebo SMS. Na vyzvednutí   balíku  máte lhůtu 1 týden.
Osobní vyzvednutí HeurekaPoint Plzeň: 19Kč
 • Adresa: Tovární 280/7, Plzeň - město, PSČ 301 00
 • Otevírací doba: PO - PÁ: 11:00 - 19:00 hod.
 • Platba možná předem převodem na náš účet, nebo lze zaplatit na místě kartou či hotově (+20 Kč)
 • Při objednávce nad 2000 Kč doprava zdarma
 • O tom, že je Váš balíček připraven k vyzvdenutí na místě HeurekaPoint, budete informováni pomocí e-mailu nebo SMS. Na vyzvednutí balíku máte hůtu 1 týden.
Osobní vyzvednutí HeurekaPointČeské Budějovice: 19Kč
 • Adresa: Novohradská 736/36, České Budějovice, PSČ 370 01
 • Otevírací doba: PO - PÁ: 11:00 - 19:00 hod.
 • Platba možná předem převodem na náš účet, nebo lze zaplatit na místě kartou či hotově (+20 Kč)
 • Při objednávce nad 2000 Kč doprava zdarma
 • O tom, že je Váš balíček připraven k vyzvdenutí na místě HeurekaPoint, budete informováni pomocí e-mailu nebo SMS. Na vyzvednutí balíku máte lhůtu 1 týden.
Osobní vyzvednutí HeurekaPoint Bratislava: 19Kč
 • Adresa: Chorvátska 1, Bratislava - SK, PSČ 811 07
 • Otevírací doba: PO - PÁ: 11:00 - 19:00 hod.
 • Platba možná předem převodem na náš účet, nebo lze zaplatit na místě kartou či hotově (+20 Kč)
 • Při objednávce nad 2000 Kč doprava zdarma
 • O tom, že je Váš balíček připraven k vyzvdenutí na místě HeurekaPoint, budete informováni pomocí e-mailu nebo SMS. Na vyzvednutí balíku máte lhůtu 1 týden.

Osobní vyzvednutí pobočka Marion ZLIČÍN: ZDARMA
 • Nákupní centrum METROPOLE ZLIČÍN, otevírací doba je PO-NE:10:00-20:00
 • Adresa: Řevnická 1, 155 21, Praha 5, Obchod Lee a Wrangler. 1.patro
 • Zboží si můžete vyzvednout okamžitě po učinění objednávky.
 • Na vyzvednutí zboží máte 14 dníod data doručení na prodejnu, poté bude objednávka automaticky stornována (e-mailem či telefonicky lze tuto lhůtu prodloužit).
Osobní vyzvednutí pobočka Marion PALLADIUM: ZDARMA
 • Nákupní centrum Palladium, otevírací doba je NE-ST:09:00-21:00, ČT-SO: 09:00-22:00
 • Adresa: Nám. Republiky 1, Praha 1, stánek je uméstěn v -1.podlaží
 • Zboží bude na prodejnu dodáno do týdne od Vašeho objednání. O tom, že je Vaše zboží na prodejně připraveno k vyzvednutí, budete informování e-mailem nebo pomocí SMS.
 • Na vyzvednutí zboží máte 14 dníod data doručení na prodejnu, poté bude objednávka automaticky stornována (e-mailem či telefonicky lze tuto lhůtu prodloužit).
Osobní vyzvednutí pobočka Marion EDEN: ZDARMA
 • Nákupní centrum Eden, otevírací doba je PO-NE:09:00-21:00
 • Adresa: U Slavie 1527, 100 00 Praha 10- Obchod LEE a Wrangler
 • Zboží bude na prodejnu dodáno do týdne od Vašeho objednání. O tom, že je Vaše zboží na prodejně připraveno k vyzvednutí, budete informování e-mailem nebo pomocí SMS.
 • Na vyzvednutí zboží máte 14 dníod data doručení na prodejnu, poté bude objednávka automaticky stornována (e-mailem či telefonicky lze tuto lhůtu prodloužit).
Osobní vyzvednutí pobočka Marion NOVODVORSKÁ PLAZA: ZDARMA
 • Nákupní centrum Novodvorská Plaza, otevírací doba je PO-NE 9-21
 • Adresa: Novodvorská 1800/136, 142 00 Praha 4, Obchod Lee a Wrangler
 • Zboží bude na prodejnu dodáno do týdne od Vašeho objednání. O tom, že je Vaše zboží na prodejně připraveno k vyzvednutí, budete informování e-mailem nebo pomocí SMS.
 • Na vyzvednutí zboží máte 14 dníod data doručení na prodejnu, poté bude objednávka automaticky stornována (e-mailem či telefonicky lze tuto lhůtu prodloužit).
Osobní vyzvednutí pobočka Marion RAKOVNÍK: ZDARMA
 • Adresa: Prodejna textilu Fórum, Husovo nám.128, 26901 Rakovník
 • Otevírací doba: Po-Pá 9:00-17:30, So 9:00-12:00,
 • tel. 313 517 231
 • Zboží bude na prodejnu dodáno do týdne od Vašeho objednání. O tom, že je Vaše zboží na prodejně připraveno k vyzvednutí, budete informování e-mailem nebo pomocí SMS
 • Na vyzvednutí zboží máte 14 dníod data doručení na prodejnu, poté bude objednávka automaticky stornována (e-mailem či telefonicky lze tuto lhůtu prodloužit).

 

Platba předem převodem z účtu:

Číslo účtu pro platbu převodem: 107- 475530267/ 0100 Komerční banka.

Jako variabilní symbol uveďte číslo Vaší objednávky.

Zboží bude odesláno až po připsání částky na náš účet.


Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH. Každá objednávka je ihned automaticky potvrzena mailem včetně celkové ceny (zboží plus poštovné). I když si objednáte více produktů, poštovné je účtováno pouze jednou. Balné ani jiné poplatky neúčtujeme.Pokud Vám nepřijde během několika minut po nákupu potvrzující e-mail, zkontrolujte si složku Spamů ve Vaší e-mailové shránce a případně nás kontaktujte.

Kupující je povinen zboží od přepravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalů, počet balíků a v případě jakýchkoliv závad neprodleně oznámit přepravci. Za poškození během dopravy ručí přepravce. Proto doporučujeme před přebráním zboží důkladně zkontrolovat a v případě poškození u dopravce ihned reklmovat a nepřebírat. Paragon je vždy přiložen v balíku.

 

M2QwZGNjN